Москальов М.В. Особливості використання інтерактивних технік навчання у процесі підготовки майбутніх менеджерів до управління змінами в організації

У статті висвітлюється маловивчена тема професійної підготовки майбутніх менеджерів до управління змінами в органі-заціях. Автор аналізує різні концепцій і підходи до управління змінами в організаціях, вважає, що при підготовці майбутніх менеджерів необхідно запроваджувати інтерактивні техніки навчання, які допоможуть швидше зрозуміти сутність змін, що відбуваються в організації, та зробити управління змінами ефективним.
Ключові слова: менеджер організацій, зміни в організаціях, управління змінами в організації, інтерактивні техніки навчання.

В статье освещается малоизученная тема профессиональной подготовки будущих менеджеров к управлению изменениями в организациях. Автор анализирует разные концепции и подходы к управлению изменениями в организациях. Считает, что при подготовке будущих менеджеров необходимо вводить интерак-тивные техники обучения, которые помогут быстрее понять сущность изменений, которые происходят в организации, и помогут менеджерам сделать управление изменениями эффективным.
Ключевые слова: менеджер организации, изменения в організациях, управление изменениями в организации, интерактивные техники обучения.

In the article attention is spared to the insufficiently known theme of professional preparation of future managers to the management changes in organizations. An author conducts the theoretical analysis of different conceptions and approaches to the management changes in organizations. Specifies that at preparation of future managers it is necessary to enter interactive technicians studies, which will help to understand essence of changes quickly which take place in organization and to make the management changes effective.
Key words: a manager of organization, the changes of organization, the management changes of organization, the interactive technicians of study.