Нежинська О.О. Психологічний зміст гендерної компетентності керів-ників загальноосвітніх навчальних закладів

Стаття висвітлює сутність гендерної компетентності керівників загальноосвітніх навчальних закладів, її структуру та чинники, які впли-вають на недостатню сформованість гендерної компетентності.
Ключові слова: компетентність, гендерна компетентність керів-ників загальноосвітніх навчальних закладів, гендерний підхід.

В статье раскрывается суть гендерной компетентности руково-дителей общеобразовательных учебных учреждений, её структуры и факторов, которые влияют на недостаточное формирование гендерной компетентности.
Ключевые слова: компетентность, гендерная компетентность руководителей общеобразовательных учебных учреждений, гендерный подход.

The article reveals an essence of «the gender competence» of heads of the secondary schools, its structure and factors, which effect inadequate development of the gender competence.
Key words: competence, gender competence of heads of the secondary schools, gender approach.