Овдієнко І.М. Психологічна підготовка шкільних психологів до взаємодії з керівником загальноосвітньої організації

У статті  розкрито психологічні особливості процесу взаємодії між шкільним психологом та керівником загальноосвітнього навчального закладу. Розроблено та охарактеризовано модель психологічної підготовки психолога до взаємодії з адміністрацією освітнього закладу.
Ключові слова: шкільна психологічна служба, проблеми взаємодії директора ЗНЗ та психолога, модель психологічної підготовки шкільного психолога до взаємодії з керівником загальноосвітнього навчального закладу.

В статье раскрыты психологические особенности процесса взаимо-действия между школьным психологом и руководителем общеобразо-вательного учебного заведения. Разработана и дана характеристика модели психологической подготовки психолога к взаимодействию с администрацией образовательного учреждения.
Ключевые слова: Школьная психологическая служба, проб-лемы взаимодействия директора общеобразовательного учеб-ного заведения, модель психологической подготовки школьного психолога с руководителем общеобразовательного учебного заведения.

The article deals with the analysis of psychological interaction between school psychologist and school heard. The model of psychological preparation of school psychologist before interaction with school heard is determined in the article.
Key words: school psychological service, the problems of an interaction between school psychologist and school heard, the model of psychological preparation of school psychologist before interaction with school heard.