Розова Т.М. Тренінгові креативні психотехнології у підготовці студен-тів-психологів

Стаття присвячується дослідженню тренінгових креативних психотехнологій у процесі вузівської підготовки студентів — майбутніх психологів.
Ключові слова: креативність, тренінгові креативні психотехнології, студенти — майбутні психологи.

Статья посвящается исследованию тренинговых креативных психотехнологий в процессе вузовской подготовки студентов — будущих психологов.
Ключевые слова: креативность, тренинговые креативные психотехнологии, студенты — будущие психологи.

This article is devoting to the investigation of training creative psychotechnics in the process of university’s student’s preparation – the future psychologists.
Key words: creative, training creative psychotechnics, student’s — the future psychologists.