Всеукраїнська науково-практична конференція "Правове регулювання післядипломної освіти України в контексті суспільних змін" (28.03.2018 року)

Всеукраїнська науково-практична конференція
«Правове регулювання післядипломної освіти України в контексті суспільних змін»

програма конференції

І ПЛЕНАРНА СЕСІЯ
«ЗАКОНОДАВЧЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ФАХІВЦІВ
У СИСТЕМІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ»

• Гончаренко Наталія Миколаївна

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників відповідно до Державного стандарту початкової школи / Гончаренко Наталія Миколаївна, завідувач сектору відділу по роботі із закладами післядипломної педагогічної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», кандидат психологічних наук.

• Сорочан Тамара Михайлівна

Результати роботи робочої групи по підготовці законопроекту «Про післядипломну педагогічну освіту» / Сорочан Тамара Михайлівна, директор ЦІППО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор.

• Сидоренко Вікторія Вікторівна

Віртуальна кафедра андрагогіки ЦІППО як альтернативна модель професійного розвитку педагога Нової української школи / Сидоренко Вікторія Вікторівна, завідувач кафедри філософії і осовіти дорослих ЦІППО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор.

ІІ ПЛЕНАРНА СЕСІЯ
«ТРАНСФОРМАЦІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ В КОНТЕКСТІ СУСПІЛЬНИХ ЗМІН»

• Варецька Олена Миколаївна

Професійний розвиток вчителів початкової школи в умовах упровадження концепції Нової української школи» / Варецька Олена Миколаївна, проректор з науково-методичної роботи КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради, доктор педагогічних наук, доцент.

• Оліфіра Лариса Миколаївна

Підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників за накопичувальною системою організації освітнього процесу: відповідь на виклики сучасності / Оліфіра Лариса Миколаївна, заступник директора ЦІППО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кандидат педагогічних наук, доцент.

• Прокопов Сергій Васильович

Трансформація сучасних форм та методів навчання у вищій і післядипломній освіті / Прокопов Сергій Васильович, старший науковий співробітник відділу модернізації вищої освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», кандидат технічних наук, доцент.

ІІІ ПЛЕНАРНА СЕСІЯ
«МЕНЕДЖМЕНТ ЗАКЛАДІВ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ: ОРІЄНТИРИ ЗМІН»

• Клокар Наталія Іванівна

Програма розвитку закладу післядипломної педагогічної освіти як стратегія його інноваційного поступу / Клокар Наталія Іванівна, професор кафедри державної служби та менеджменту освіти ЦІППО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор.

• Чернікова Людмила Антонівна

Розвиток інформаційно-цифрової компетентності вчителів в сучасних умовах реформування післядипломної освіти / Чернікова Людмила Антонівна, проректор з навчально-методичної роботи КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради, кандидат педагогічних наук, доцент.

• Касьян Сергій Петрович

Тенденції розвитку післядипломної освіти в умовах глобальної інформатизації / Касьян Сергій Петрович, завідувач кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій ЦІППО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кандидат педагогічних наук.

• Гущина Наталія Іванівна

Проектна технологія розвитку інформаційно-комунікаційної компетентності вчителів початкових класів / Гущина Наталія Іванівна, старший викладач кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій ЦІППО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України.