Всеукраїнський круглий стіл «Розвиток інноваційного потенціалу педагогічних працівників та його реалізації в проєктній діяльності»

(м. Київ, 10 жовтня 2019 р., ДЗВО «Університет менеджменту освіти», ЦІПО, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського).

Організатори заходу: ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» спільно з УВУПО, Полтавським, Кіровоградським обласними ІППО, Міжрегіональною школою новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників післядипломної освіти.

Участь у науковому зібранні взяли представники різних навчальних закладів і установ України, зокрема педагогічні, науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, завідувачі (методисти) районних (міських) методичних об’єднань (центрів). Учасники круглого столу акцентували увагу науковців на сучасних проблемах і перспективах розвитку управлінської діяльності у закладах та установах освіти в умовах реформування відповідно до завдань євроінтеграції України.

Тематичні напрями роботи круглого столу:

І. Розвиток інноваційного потенціалу та новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників до роботи в умовах конкурентного освітнього середовища;

ІІ. Проєктна діяльність закладів загальної середньої освіти в умовах децентралізації управління освітою;

ІІІ. Реалізація сервісних функцій методичних служб у контексті модернізації освіти.

У межах всеукраїнського круглого столу відбувся обмін теоретичними здобутками та досвідом управлінської діяльності науковців, керівників загальної середньої та післядипломної освіти.