ЗВІТ ПРО РОБОТУ  «ШКОЛИ МОЛОДОГО ВЧЕНОГО» 11 березня 2021 РОКУ

11.03.21 року відбулось четверте засідання Дослідницького офісу менеджера освіти в рамках Школи молодого науковця УМО.

Серед учасників освітяни з Тернопільської обл., м.Рівне, Хмельницький, Київ, Харків, Шепетівка, Конотоп, Балаклія, Херсон. Це професори, повідні юрис-консультанти, директори шкіл, ліцеїв, заступники директорів, провідні спеціалісти, вчителі, художні керівники, методисти, старші викладачі, доценти, зав.кафедри, кейс-менеджери, більшість з яких є аспірантами, Перед учасниками виступили к.п.н., доцент Генсерук Г.Р., яка розповіла про цифрові компетентності педагогів: аспірантка УМО, ст.викладач Хмельницького ІППО Сологуб О.С. Її виступ був присвячений розробці цифрового портфоліо педагога.

Заступник директора ЗОШ 14, аспірантка УМО Горішна О.М. презентувала  результати оцінювання календарних планів вчителів. На завершення директор ЗОШ 14 Добровольська О.М. висловила свої думки про вимоги до сучасного педагога.