Звіт про роботу Всеукраїнської Школи молодого науковця 15–19 червня 2016 року

15–19 червня 2016 р на базі Оздоровчого комплексу «Маяк», розташованого на березі Чорного моря в с. Лазурне Херсонської області. проводилось навчання в Літній школі молодого науковця Університету менеджменту освіти НАПН України. Співорганізатором заходу виступила  Херсонська академія неперервної освіти.

Участь в роботі Школи взяли близько 50 молодих науковців з Києва, Донецька, Одеси, Харкова, Житомира, Полтави,  Чернівців, Ужгороду, Дніпропетровську та Львову.

У продовж роботи Школи молоді науковці  працювали за програмою, яка передбачала:

• Навчально-практичні заняття з провідними науковцями у галузі педагогіки, психології та управління освітою.
  • Тренінги з розвитку навичок планування, виконання та впровадження результатів наукового дослідження.
  • Критичні дискусії, воркшопи, майстер-класи, індивідуальні консультації, обмін досвідом.

У підсумку учасники схвалили досвід проведення таких заходів, відзначили їх високий рівень, висловили сподівання на продовження такої практики в майбутньому