звіт про роботу 18 жовтня, 3 грудня 2020 року

18.10.2020 року у співпраці Школи молодого науковця УМО з Тернопільським національним педагогічним університетом ім. Володимира Гнатюка відбулось 1 засідання «Дослідницького офісу менеджменту освіти».

Керівник д.п.н., професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти ТНПУ Боднар О.С.

Метою функціонування «Дослідницького офісу» є науковий супровід організації локальних, комплексних досліджень у закладах освіти, координація дій керівників ЗО та інтеграція наявного досвіду в сфері розбудови внутрішньої системи забезпечення якості. Підготовка менеджерів освіти та позиціонування на ринку освітніх послуг.

3 грудня 2020 року відбулось друге засідання Дослідницького офісу менеджера освіти. Розглянули питання: як здійснювати самоаналіз системи оцінювання здобувачів освіти, обговорили роль тайм-менеджменту в діяльності сучасного керівника.

Учасниками були керівники закладів освіти, педагоги та аспіранти з різних куточків України.