Звіт про роботу Всеукраїнської Школи молодого науковця 20-26 червня 2019 року

20-26 червня 2019 року проводилось навчання у Всеукраїнській Школі молодого науковця Університету менеджменту освіти НАПН України вунікальному за своїми лікувальними властивостями місті-курорті Сатанів, яке розташоване на території Національного природного парку Подільські Товтри, посеред гір на березі річки Збруч (Городоцького району, Хмельницька обл., Україна).

Сатанів називають маленькою Швейцарією, оскільки оточений унікальними пам’ятками Подільської природи. Це бальнеологічний курорт з природними мінеральними радоновими джерелами, що має чудодійні лікувальні властивості.

Аспіранти брали активну участь у:

тренінгу: «Траєкторії розвиткукреативного мислення та комунікативної привабливості молодого науковця» (проводила О.С. Боднар, доктор педагогічних наук, професор Тернопільського педагогічного університету);

практикумі «Проектування науково-дослідної діяльності» (проводила З.В.Рябова, доктор педагогічних наук, професор: зав.кафедри педагогіки, управління та адміністрування УМО);

рольовій грі: «Захист дисертаційного дослідження». Свої матеріали представляли аспіранти 4 курсу;

проблемних семінарах: «Система і модель; методика і технологія» та «Наукова школа як наукова спільнота, об’єднана однією науковою ідеєю» (проводила Отич О.М., доктор педагогічних наук, професор, проректор з науково-методичної роботи та міжнародних зав’язків УМО

А також проводились індивідуальні консультації, обмін досвідом молодих науковців; обговорення актуальних питань підготовки дисертаційних досліджень.

У вільний від навчання час аспіранти мандрували по Національному природному парку «Подільські Товтри» і знайомились з історичними пам’ятками старовинного Сатанова.

По закінченні навчання учасники Школи одержали сертифікати.