ЗВІТ ПРО РОБОТУ  «ШКОЛИ МОЛОДОГО ВЧЕНОГО» 5-6 лютого 2021 року

Відбувся VІ Всеукраїнський науковий форум з міжнародною участю «АДАПТИВНІ ПРОЦЕСИ В ОСВІТИ». Аспіранти активно долучились до обговорення актуальних сучасних проблем освіти на наукових панелях:

АКТИВІЗАЦІЯ АДАПТИВНИХ ПРОЦЕСІВ У ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ ВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ
Модератор: кандидат педагогічних наук, доцент О. Л. Ануфрієва

АДАПТИВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ В ОСВІТІ
Модератор: доктор педагогічних наук, професор О. С. Боднар.

Найцікавіші дискусії викликали виступи аспірантів:

1. Віролайнен Оксана Василівна «Управління закладом загальної середньої освіти в умовах упровадження змішаного навчання».
  2. Дмитрук Зоя Анатоліївна «Управління процесом позиціонування закладів загальної середньої освіти на регіональному ринку освітніх послуг»
  3. Михасюк Оксана Костянтинівна «Розвиток системи громадсько-державного управління в закладі загальної середньої освіти»
  4. Літкевич Алла Миколаївна «Управління розвитком конкурентоспроможності закладу загальної середньої освіти»
  5. Івасів Ольга Василівна «Використання адаптивних механізмів у управлінні проектами у закладі  загальної середньої освіти»