Шановні коллеги!

Від імені ректорату Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» та від себе особисто сердечно вітаю Вас із професійним святом - Днем науки! Наукова діяльність - це щоденна самовіддана, напружена, відповідальна праця, яка пов’язана з успіхами і розчаруваннями. Однак, незважаючи на перешкоди, ми маємо докладати всіх зусиль для розвитку української науки, зміцнення вітчизняної економіки, розбудови своєї держави. Наш Університет має достатній науковий потенціал - талановитих людей, які хочуть розвивати свої здібності і працювати в імя Науки.

Щиро бажаю науково-педагогічним працівникам міцного здоров’я, щастя, невичерпної життєвої енергії, творчого натхнення, великих відкриттів, невтомності у новаторському пошуку та примноження його результатів. Нехай реалізуються Ваші найсміливіші ідеї, а наукові результати слугують на благо Університету та нашої рідної України.Нових вам відкриттів, новацій та звершень!

 

З глибокою повагою
ректор Університету
менеджменту освіти                                                                                                           М.О.Кириченко