ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ "УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ" У КИЄВІ (УКРАЇНА)

і ВИЩА ШКОЛА КОМУНІКАЦІЇ І УПРАВЛІННЯ В ПОЗНАНІ (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА)

пропонують з нового 2018-2019 навчального року

російськомовну інженерно-економічну програму «Прикладні методи стратегічного управління та інженерія виробничих систем» на рівні бакалавра, перевагами якої є:

• навчання в Західній Польщі;
  • навчання російською мовою з можливістю перекладу на польськомовні або англомовні програми;
  • отримання стипендії ректора в розмірі 100-200 євро щомісяця;
  • працевлаштування за фахом з першого року навчання в рамках дуального освіти;
  • виїзди на навчання і стажування в інші країни ЄС за програмою Erasmus +; можливість навчання та стажування в США і на Тайвані в вузах, з якими підписані договори Вищою школою комунікації та управління;
  • вартість навчання 100-250 євро на місяць, які можуть бути покриті стипендією ректора і іншими доходами з місця роботи і стажування;
  • приймаються студенти на 3-й семестр після I, II і III курсу Університету менеджменту освіти (Київ);
  • можливість навчання за індивідуальним планом для студентів, що навчаються в інших вузах, в тому числі і за кордоном;
  • кожен студент має тьютора (куратора);
  • прийом на навчання без «незалежного тестування». Вартість навчання для стаціонарної та заочної форми навчання російською мовою - 2000 євро в рік (200 євро в місяць), на польському - 1000 євро в рік (100 євро в місяць), англійською - 2500 євро в рік (250 євро в місяць).

У Вищій школі комунікації та управління затверджена інженерно-економічна програма рівня бакалавра «Прикладні методи стратегічного управління та інженерія виробничих систем», яку студенти будуть освоювати російською мовою. При бажанні і успішної здачі мовних іспитів студентам надається можливість перейти на польськомовне або англомовне відділення.

Можливість навчання російською мовою в Польщі дозволяє великому числу російськомовних студентів, при оптимізації витрат на навчання шляхом легального заробітку, отримання стипендії, якісно оволодіти польською, англійською та іншими мовами, паралельно навчаючись дисциплін інженерно-економічної спеціальності, а також інтегруватися не лише в економічну середу Польщі, а й в інноваційну систему Євросоюзу, США та економічно високорозвинених країн Азії (Сінгапур, Тайвань, Японія тощо).

Іноземні студенти, після першого семестру навчання, при успішній здачі іспитів, також як і громадяни Польщі мають можливість отримання стипендії ректора Вищої школи комунікації та управління (в межах 100-200 євро на місяць без обмеження кількості претендентів на отримання стипендії серед студентів), що фінансується Міністерством науки і вищої освіти Польщі.

Після року навчання, кожен іноземний студент, при успішній здачі іспитів з польської та англійської мов і програмним дисциплін, має можливість виїхати за програмою Erasmus + на навчання до вищих навчальних закладів Європейського Союзу.

Також за програмою Erasmus + студент буде проходити стажування за межами Польщі в інших країнах Євросоюзу. При цьому оплачується його проживання, харчування та передбачається стипендія в розмірі 400-500 євро щомісяця на час перебування студента за кордоном, а також можливе додаткове винагороду за проходження стажування студенту від приймаючої сторони.

При бажанні студент може навчатися за фахом за допомогою дуального методу, що передбачає: роботу на підприємствах, з якими співпрацює Вища школа комунікації та управління в Познані (наприклад, Volkswagen Poznań Sp. Z oo, Bridgestone Poznań Sp. Z oo, Gerdes MC Sp. z oo, Fresh Logistic Sp. z oo (Raben Group), Solaris Bus & Coach SA, Steelpress Luboń Sp. z oo) з отриманням практичних навичок та теоретичної підтримки викладачів вузу.

До студентів буде застосовуватися індивідуальний підхід за принципом Оксфордського університету - кожен студент має тьютора (куратора).

Для студентів з ДЗВО «Університет менеджменту освіти», з якими підписані договори Вищою школою комунікації та управління в Познані - вартість навчання російською мовою буде значно нижче, так як будуть прийняті до реалізації програми спільного міжнародного співробітництва в напрямку можливості навчання студента в двох вузах одночасно за індивідуальним планом. Також будуть перезараховуватися загальноосвітні дисципліни. За такою системою навчання студент буде навчатися протягом року один семестр УМО, інший - у ВНЗ в Познані. Наприклад, за межами Польщі студент освоює економічну спеціальність, а у Вищій школі комунікації та управління в Познані - інженерну.

Термін навчання для стаціонарної форми - 7 семестрів, для заочної - 8 семестрів. Можливість отримання стипендії ректора і проходження стажування за програмою Erasmus + передбачена тільки для студентів стаціонарної форми навчання.

У процесі навчання у вузі використовуються сучасні методики дистанційного навчання. Всі теоретичні заняття, а це близько 40% часу, відведеного на підготовку, будуть проходити он-лайн. Відеозаписи лекцій та інформаційні матеріали з завданнями для самостійної роботи будуть доступні студенту на електронній платформі вузу.

Для зарахування до Вищої школи комунікації та управління в Познані не потрібно мати документа «незалежного тестування». Принцип даного ВНЗ - вчити студентів, а не вибирати здатних. При цьому політика ректора передбачає для старанних в навчанні студентів - навчання без оплати або зменшення вартості навчання.

В цьому році буде можливість для студентів 3-7 семестрів навчання (бакалаврат) ДЗВО «Університет менеджменту освіти» бути зарахованими на 3 семестр спеціальності «Прикладні методи стратегічного управління та інженерія виробничих систем» з урахуванням заліку академічних кредитів у Вищій школі комунікації та управління, отриманих в материнському ВНЗ.

Спеціаліст, який закінчив програму, отримує кваліфікацію інженера і відповідний диплом державного зразка Польщі, який визнаний на території Європейського Союзу і за його межами.