Студентам

Ми живемо в країні, яка має високий освітній потенціал, освіченість поколінь та довготривалу традицію якісної вищої освіти.

Окреме місце в історії освіти посідає перший в Україні державний заклад вищої освіти  післядипломної освіти, який в свій час почав свою історію під назвою Центральний інститут підвищення кваліфікації керівних працівників народної освіти Міністерства освіти Української РСР з 27.12.1952 року, а у 1999 р. Постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.1999 р., було створено Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти НАПН України, який у листопаді 2007 року було реорганізовано у ДВНЗ "Університет менеджменту освіти". Ректором з 1999 р. був призначений Олійник Віктор Васильович, який працював на цій посаді до листопада 2017 року. З лютого 2018 року ректором ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України обраний член-кореспондент Академії наук вищої освіти України КИРИЧЕНКО Микола Олексійович.

Наш Державний заклад вищої освіти має IV рівень акредитації і є унікальним завдяки високоосвіченому професорсько-викладацькому складу, індивідуальному підходу до кожного студента, використанню нестандартних форм проведення навчального процесу і має на меті мотивувати та розвивати студентів, як творчих особистостей.

Університет має розгалужену систему навчальних напрямків, яка дає можливість студенту вступити на інший напрямок навчання, паралельно навчаючись за основною спеціальністю. Така можливість є корисною, тому що відкриває шляхи для здобуття престижного місця роботи, в тому числі й за кордоном.

Високоефективною складовою є той факт, що в нашому Університеті наука поєднується з практикою, відбувається гармонійне інтегрування навчального процесу та наукового потенціалу до європейського середовища.

Університет знаходиться у центрі Києва, всього в декількох зупинках від його серця – вулиці Хрещатик та Майдана незалежності. Він має, на своєї території розвинуту інфраструктуру: комфортні корпуса і аудиторії, сучасно обладнаний, комфортабельний гуртожиток.

Вагомим аргументом на користь вибору нашого Університету є активне студентське життя та його самоврядування, яке має представництво у адміністративних структурах Університету.

Добрим підґрунтям для вищевикладеного є сучасний власний прес-центр та радіомовлення. Важливим елементом життєдіяльності Університету є змістовні конференції, семінари та майстер-класи провідних українських вчених, розважальні гумористичні змагання, яскраві концертні програми, які допомагають студентам та педагогам проявити свої творчі таланти і здібності.