ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА «PSYU

«PSYU– дружній просвітньо-навчально-допомагаючий простір, в якому кожен може отримати безкоштовну індивідуальну психологічну допомогу, а студенти, психологи та всі зацікавлені – познайомитися з різними форматами втілення психологічної допомоги та цікавими людьми.

Інформаційно: психологічна служба «PSYU2» функціонує з березня 2020 р. на базі кафедри психології та особистісного розвитку ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» на основі Договору про співробітництво № 218–02 від 19.02.18 р. між Громадською організацією «Українська асоціація екологічної психологічної допомоги» та Державним закладом вищої освіти «Університет менеджменту освіти» (даний договір був перепідписаний: в даний час діє Договір про співпрацю № Д21-04 від 20.02.2021 р.).

 «PSYU ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ:

  • Отримати психологічну допомогу в бережній екологічній атмосфері;
  • Брати участь у відкритих майстер-класах і на практиці знайомитися з різними формами психологічної допомоги;
  • Бути в курсі новинок через участь у презентаціях освітніх програм та курсів підвищення кваліфікації психологів;
  • Для студентів-психологів – пройти виробничу практику, розширити досвід власної практики через залучення до реальних індивідуальних та групових сесій, встановити нові професійні зв’язки;
  • Познайомитися з ефективним методом екологічної психологічної допомоги «екофасилітація» у виконанні її автора, доктора психологічних наук, професора П. В. Лушина та його учнів.

 

«Наші контакти: 
(096) 268-65-25 )   – запис на психологічну консультацію на базі «Школи екофасилітації» проф. П. В. Лушина
(067)733-03-63(093) 080-21-42    – запис на індивідуальну психологічну консультацію від фахівців Психологічної служби «PSY U2» 

Ми завжди раді вам допомогти!!!»

  

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ