Матеріально-технічна база інституту

За роки свого існування Навчально-науковий інститут менеджменту та психології Державного вищого навчального закладу "Університет менеджменту освіти" має значні досягнення: створено необхідну матеріально-технічну базу для організації та забезпечення повноцінного навчально-виховного процесу, здійснення наукової діяльності, а також сприятливі умови для роботи працівників, викладачів та студентів.

Усі споруди капітально відремонтовані та відповідають санітарно-гігієнічним та інженерно-технічним нормативам. Освітній процес в Інституті проводиться в 3-х учбових корпусах, розташованих по вулиці Cічових стрільців (Артема), 52А.

У розпорядженні Навчально-наукового інституту менеджменту та психології актова зала, де проводяться культурно-масові заходи. А також спеціальні кабінети та аудиторії для проведення лекційних та семінарських і практичних занять, загальною площею – 1229,53 кв. м., що цілком відповідає реальним потребам навчального закладу щодо організації повноцінного навчального процесу як для студентів денної, так і заочної форм навчання. Всі аудиторії обладнані сучасними меблями, устаткуванням, технічними засобами навчання тощо.

 

Всі приміщення інституту обладнані електромережами, системами протипожежної сигналізації.

Постійно працює студентська їдальня, в якій відвідувачі мають можливість скуштувати смачні і різноманітні страви, відсвяткувати урочисті події студентського життя.Матеріальна база навчального закладу дозволяє задовольняти соціально-побутові потреби студентів.

В одному з корпусів розташована бібліотека, яка має можливість забезпечити потребу читачів у сучасній навчальній, науковій та художній літературі. Читальний зал, розрахований на 60 посадочних місць, де знаходяться алфавітний та систематичний каталоги, комп’ютери з доступом до глобальної системи “Internet”. Книжковий фонд налічує понад 110 тис. примірників навчальної та наукової літератури. До послуг читачів представлені 64 підписних періодичних видань України та країн СНД. Співробітниками бібліотеки постійно надається методична та організаційна допомога професорсько-викладацькому складу і студентам. На базі бібліотеки постійно проводяться тематичні конференції, діють тематичні книжкові та журнальні виставки.


У розпорядженні студентів комфортабельний гуртожиток, розрахований на 226 місць із блоковим розташуванням житлових кімнат, з електричними плитами, водопостачанням гарячою водою, які обставлені необхідними меблями й устаткуванням. Потреба в гуртожитку іногородніх студентів задовольняється майже на 100%.

Гордістю можна назвати територію, на якій знаходиться наш навчальний заклад – біля  Покровського Монастиря – мальовнича місцина, де можна відпочити душею та тілом. Це місце чудової релаксації студентів та співробітників.