Наша гордість - випусники

Організація навчального процесу в Університеті базується на засадах, які закладені у положеннях Болонської декларації, спрямованих на впровадження Європейських норм і стандартів в освіті, науці і техніці; використанні та поширенні власних культурних, освітніх і наукових здобутків, сучасних інноваційних педагогічних технологій. Про це свідчить діяльність випускників Університету щодо проведення та впровадження у практику наукових досліджень за напрямами: регіональні проблеми освіти; адміністрування навчальних закладів; управління освітніми проектами; стратегічне планування діяльності навчального закладу; інформаційні технології в управлінні освітою; управління персоналом навчального закладу; охорона праці в галузі; аналіз та розв’язання конфліктів в освітній організації; культура управління навчальним закладом та ін.

Досягненню певних успіхів сприяє і відпрацьована система відбору претендентів на навчання із числа керівників навчальних закладів та їх резерву, що мають повну вищу освіту, стаж педагогічної діяльності, направлення обласних управлінь освіти. Слід зазначити, що кількість щорічних направлень управлінь (відділів) освіти з усіх регіонів України на підготовку фахівців постійно зростає.

Як правило, випускники Університету підтверджують отримані під час навчання управлінські знання, уміння й навички у подальшій професійній діяльності, 58 % із них отримали керівні посади, що сприяють їх кар’єрному зростанню і є переконливим підтвердженням ефективної підготовки магістрів.

 

 Устич  Неллі  В’ячеславівна

 директор Київської спеціалізованої школа №61 з поглибленим вивченням інформаційних      технологій


 ЖорницькаТетянаВасилівна

Директор  Летичівського НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія", «Відмінник освіти України», спеціаліст вищої категорії, вчитель - методист, відповідальний секретар Асоціації "Відродженні гімназії України", переможець Всеукраїнського конкурсу "Директор - XXI століття", депутат районної ради

Угнічева Надія Дмитрівна
 
заступник міського голови м. Комсомольска Полтавської області з питань діяльності виконавчих органів

Кудляк Світлана Миколаївна

директор Київської спеціалізованої школа №24 з поглибленим вивченням російської мови та літератури імені Олександра Білаша


Охріменко Наталія Миколаївна

директор Київської спеціалізованої школи  № 28
Філенко Віктор Миколайович

директор Житомирського коледжу ресторанно-туристичного бізнесу та торгівлі
Ніколенко Олександр Васильович

директор Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу
Бацмай Світлана Анатоліївна

начальник відділу освіти Ківерцівській районній аджміністрації Волинської області


Радиш Олена Юліанівна

директор Рожнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - колегіум "Гуцульщина" НАУКМА "імені Ф.П. Погребенника"Олло Василь Петрович

директор Державного навчального закладу «Одеський навчальний центр №14» при Одеській виправній колонії управління Державної пенітенціарної службі України в Одеській області (№14).
Рудик Людмила Михайлівна

начальник відділу освіти Драбівської районної державної адміністрації Черкаської області, переможець ІІІ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій в номінації «Інновації в організації неперервного підвищення кваліфікації педагогічних працівників»