Позааудиторні заходи

 

ПЛАН-ГРАФІК ВИКОНАННЯ ПОЗААУДИТОРНИХ ЗАХОДІВ У 2021 -2022 рр.

 

Інформаційні матеріали позааудиторних заходів:

18-20 січня 2022 року науково-педагогічні працівники ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» доц., к.п.н. Тетяна Бурлаєнко та доц., к.п.н. Оксана Дубініна взяли участь у профорієнтаційних заходах на Сумщині. Під час заходів ними було представлено переваги навчання в Університеті, ознайомлено з освітньо-професійними програмами підготовки майбутніх фахівців першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, надано інформацію про програми академічної мобільності, які сьогодні популярні серед молоді та студентства УМО.

Профорієнтаційні заходи було проведено в форматі засідань постійно діючої науково-практичної студії «Розвиток інформаційно-аналітичної компетентності педагога в умовах трансформаційних змін суспільства» (свідоцтво про реєстрацію авторського права № 93490 від 28.10.2019 р.) (керівники - Оксана Дубініна, Тетяна Бурлаєнко).

Мета заходу: ознайомлення із сучасними цифровими інструментами роботи з молоддю,  які будуть сприяти формуванню їх професійних компетентностей.

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/naukovo-pedaghoghichni-pracivniki-nnimp-vzjali-uchastj-u-proforijentacijnikh-zakhodakh-na-sumshhini

 

16-17 грудня 2021 року на запрошення dr Kamila Kosiak Люблінського Католицького університету імені Іоана Павла ІІ (Республіка Польща) науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» доц., к.п.н. Тетяна  Бурлаєнко та доц., к.п.н. Оксана Дубініна взяли участь у Національній науковій конференції за участю іноземних гостей «Zdolności i uzdolnienia dziecka na pierwszym etapie edukacyjnym. Teoria − badania − innowacyjne rozwiązania pedagogiczne»  / «Здібності та таланти дитини на першому етапі навчання. Теорія – дослідження – інноваційні педагогічні рішення». Конференція була організована на Факультеті суспільних наук Інституту педагогіки, кафедрою дидактики, шкільної освіти та педевтології Люблінського Католицького університету імені Іоана Павла ІІ.

Мета заходу: досягнення високих результатів у роботі з обдарованою молоддю, застосування сучасних практик навчання та реалізація дослідницького, дослідницько-пізнавального та інтуїтивно-логічного підходів навчання.

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/nacionaljna-naukova-konferencija-zdibnosti-ta-talanti-ditini-na-pershomu-etapi-navchannja-teorija--doslidzhennja--innovacijni-pedaghoghichni-rishennja

 

14 грудня 2021 року відбулась зустріч із керівництвом та учнями приватного закладу освіти «Афіни» (м. Київ) та директора консультаційного центру ДЗВО «Університет менеджменту освіти», старшим викладачем кафедри  публічного управління і проектного менеджменту ННІМП Корсакевичем С.С. у партнерстві із кафедрами публічного управління і проектного менеджменту та педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Навчально-наукового інститут менеджменту та психології.

Мета заходу: презентація освітніх послуг ДЗВО «Університет менеджменту освіти», особливості Вступної кампанії 2022.

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/proforijentacijna-robota-z-uchnjami-privatnogho-zakladu-osviti-afini

 

10 грудня 2021 року доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Карташов Євген Григорович та старший викладач кафедри публічного управління і проектного менеджменту, директор консультаційного центру приймальної комісії ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Корсакевич Святослав Сергійович взяли активну участь у V Всеукраїнській конференції «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості», яка організована Академією праці, соціальних відносин і туризму та Асоціацією міст України за підтримки Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Відкрив V Всеукраїнську конференцію Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, звернувшись із вітальними словами до учасників  та побажавши плідної праці у такому важливому напрямку публічного управління, як проведення муніципальних реформ у контексті децентралізації та євроінтеграційних процесів в Україні.

Актуальність даної теми конференції у першій доповіді окреслив Андрій Клочко – голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Карташов Є.Г. виступив з доповіддю: «Новий законопроєкт про столицю України: старі проблеми та нововведення». Своїми науковими розвідками, професійним аналізом та пропозиціями Євген Григорович закликав законодавців, державних службовців та науковців переглянути окремі положення та кінцеву мету нового законопроєкту, який може вступити у дію.

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/naukovo-pedaghoghichni-pracivniki-nnimp-stali-uchasnikami-v-vseukrajinsjkoji-konferenciji-municipaljna-reforma-v-konteksti-jevrointeghraciji-ukrajini-pozicija-vladi-naukovciv-profspilok-ta-ghromadsjkosti

 

28 листопада 2021 року здобувачами вищої освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології проведено Флешмоб до Дня вшанування пам’яті жертв Голодоморів 1932-1933 рр.

В пам’ять про мільйони загиблих від Голодомору здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні працівники ННІМП долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання 

Мета заходу: національно-патріотичне виховання здобувачів вищої освіти, вшануванням усіх тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої України.  

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/provedeno-fleshmob-do-dnja-vshanuvannja-pamjati-zhertv-gholodomoriv-1932-1933-rokiv

 

25 листопада 2021 року Навчально-науковий інститут менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України долучився до проведення Всеукраїнського Дня відкритих дверей, який відбувся в онлайн форматі на платформі Zoom.

Керівництво Університету, дирекція та кафедри ННІМП, представники Приймальної комісії у своїх презентаціях продемонстрували особливості вступу 2022, освітні програми, напрямки підготовки майбутніх вступників, кадровий склад, студентське життя та перспективи працевлаштування, адже надзвичайно важливим у житті кожного майбутнього студента є вибір закладу вищої освіти та професії на все життя.

До профорієнтаційної роботи Університету долучився Олександр Нікітюк, представник військової кафедри Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Мета заходу: особливості вступу 2022, освітні програми, напрямки підготовки майбутніх вступників, кадровий склад, студентське життя та перспективи працевлаштування.

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/1vidbuvsja-denj-vidkritikh-dverej1

 

19 листопада 2021 року в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології в онлайн-режимі, напередодні відзначення Дня Гідності та Свободи, відбувся виховний захід «З Україною в серці», за участю ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Кириченка Миколи Олексійовича, члена-кореспондента Національної академії наук вищої освіти України, доктора філософії, професора кафедри філософії і освіти дорослих, Муранової Наталії Петрівни, проректорки  з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків, докторки педагогічних наук, професорки, професорки кафедри професійної та вищої освіти, «Відмінник освіти України», Рожнової Тетяни Євгенівни, директорки Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, кандидатки педагогічних наук, доцентки. Запрошені були здобувачі вищої освіти, представники Національного музею архітектури та побуту України на чолі з першим заступником генерального директора Артемом Палієнком та історик, керівник відділу «Карпати» Національного музею архітектури та побуту України Назаренко Вадим.

Мета заходу: національно-патріотичне виховання здобувачів вищої освіти, вшануванням усіх тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої України.  

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/u-navchaljno-naukovomu-instituti-menedzhmenti-ta-psikhologhiji-vidbuvsja-vikhovnij-zakhid-do-dnja-ghidnosti-ta-svobodi-z-ukrajinoju-v-serci

 

11-12 листопада 2021 р. доценткою кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Бережною Галиною був проведений дводенний онлайн-тренінг «Підхід до управління та розвитку на основі прав людини» для представників та представниць органів місцевого самоврядування та місцевої виконавчої влади, надавачів публічних послуг Хлібодарівської та Великоновосілківської територіальних громад Донецької області із залученням здобувачів вищої освіти кафедри публічного управілння і проектного менеджменту як вільних слухачів.

Мета тренінгу – зміцнення потенціалу місцевої влади щодо інтеграції підходу на основі прав людини у бюджетний процес з акцентом на вразливі категорії чоловіків та жінок.

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/uchastj-naukovo-pedaghoghichnikh-pracivnikiv-nnimp-v-onlajn-treninghu-pidkhid-do-upravlinnja-ta-rozvitku-na-osnovi-prav-ljudini

 

9 листопада 2021 року  на всіх платформах загальнонаціонального мовлення транслювався радіодиктант національної єдності присвячений Дню української писемності та мови. Найактивнішими учасниками  Всеукраїнського флешмобу були здобувачі вищої освіти та  науково-педагогічні працівники Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти», які долучилися до написання радіодиктанту національної єдності-2021.

Мета заходу: популяризація національних традицій.

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/nnimp-doluchivsja-do-napisannja-vseukrajinsjkogho-radiodiktantu-nacionaljnoji-jednosti-2021

 

05 листопада 2021 року на запрошення ГО «Платформа ОСВІТИ» в межах роботи на кафедрі публічного управління і проектного менеджменту науково-практичної студії «Розвиток інформаційно-аналітичної компетентності педагога в умовах трансформаційних змін суспільства» (Свідоцтво про реєстрацію авторського права №93490 від 28.10.2019 р.)» доцентка кафедри (керівник науково-практичної студії) кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Дубініна взяла активну участь у роботі Всеукраїнської наукової онлайн конференції «Перспективи розвитку сучасної освіти».

Мета заходу:  висвітлення актуальних питань сьогодення, зокрема: уточнення понять «інформація», «інформаційна культура особистості», висвітлено, які загрози несе мережа Інтернет, опрацьовано разом з учасниками заходу правила спілкування у соціальних мережах.

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/naukovo-pedaghoghichni-pracivniki-kafedri-publichnogho-upravlinnja-i-proektnogho-menedzhmentu-nnimp-vzjali-aktivnu-uchastj-u-vseukrajinsjkij-naukovij-onlajn-konferenciji-perspektivi-rozvitku-suchasnoji-osviti

 

2-3 листопада 2021 року науково-педагогічні працівники Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» долучились до проведення онлайн-тренінгу «Підхід до управління та розвитку на основі прав людини» для представників та представниць органу місцевого самоврядування та місцевої виконавчої влади, надавачів публічних послуг Очеретинської селищної ВЦА.  Метою заходу було зміцнення потенціалу місцевої влади щодо інтеграції підходу на основі прав людини, у бюджетний процес, з акцентом на вразливі категорії чоловіків та жінок.

Тренінг проводився у межах Проєкту «Посилення спроможності місцевих органів влади та участі вразливих груп населення у плануванні та бюджетуванні, заснованому на принципах прав людини та гендерних аспектах» ГО «Бюро гендерних стратегій і бюджетування» у партнерстві з Структурою Організації Об’єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), що впроваджується у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Мета заходу: посилення спроможності місцевої влади вирішувати гендерні питання та застосовувати гендерноорієнтований підхід у бюджетному процесі, зокрема шляхом надання експертно-консультативної підтримки громадам, проведення гендерного аналізу місцевих стратегій, програм та бюджетів; створення та діяльності робочих груп з гендерноорієнтованого бюджетування; здійснення гендерного моніторингу місцевих програм та бюджетів; розвитку спроможності місцевих координаційних рад; сприяння діалогу жінок та чоловіків, у тому числі представників вразливих груп, з місцевою владою; надання експертної підтримки/консультацій щодо розробки програм з гендерно чутливого містобудування та громадської інфраструктури; розробки продуктів знань тощо.

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/naukovo-pedaghoghichni-pracivniki-nnimp-stali-uchasnikami-onlajn-treninghu-pidkhid-do-upravlinnja-ta-rozvitku-na-osnovi-prav-ljudini

 

30 жовтня 2021 року Навчально-науковий інститут менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України долучився до проведення Всеукраїнського Дня відкритих дверей який відбувся в онлайн форматі на платформі Zoom.

Мета заходу: особливості освітніх програм, напрямів підготовки майбутніх вступників, кадровий склад, студентське життя та перспективи працевлаштування.

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/2vidbuvsja-denj-vidkritikh-dverej

 

21 жовтня 2021 року для здобувачів вищої освіти спеціальності «Управління проєктами» групи УП-19-Г1 Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» відбулася спільна онлайн лекція з дисципліни  «Управління проєктами місцевого розвитку» із стейкхолдером ОПП «Управління проєктами» Катериною Коломієць, яку організувала доцентка кафедри публічного управління і проектного менеджменту к.е.н., доцентка Галина Бережна.

Запрошений співлектор Коломієць Катерина Мічеславівна – стейкхолдер ОПП «Управління проєктами», завідувачка навчальної лабораторії безпілотних літальних апаратів кафедри електроприводу та автоматизації Національного університету «Запорізька політехніка», менеджерка освітніх проєктів ГО «Молодіжний центр німецької культури «Заммельзуріум», випускниця ДЗВО «Університет менеджменту освіти» 2019 року за ОПП «Управління проєктами».

Мета заходу: злагоджена робота команди, ефективні комунікації та визначена стратегія розвитку організації.

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/spiljna-lekcija-z-disciplini--upravlinnja-projektami-miscevogho-rozvitku-iz-stejkkholderom-opp-upravlinnja-projektami-katerinoju-kolomijecj

 

20 жовтня 2021 року професорка кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти», к. держ. упр., доцент Ковтун Оксана відвідала освітній семінар в посольстві Латвійської Республіки, який був організований консалтинговою компанією «Інтелект Гід» спільно із  Латвійським Університетом (University of Latvia), університетом «Turiba» (University Turiba),  Вентспілською вищою школою (Ventspills University College) та Ризьким технічним університетом (Riga Technical University).

Гостей семінару привітав Надзвичайний та Повноважний посол  Латвійської Республіки пан Ілгварс Клява (Ilgvars Kļava) та директорка компанії «Інтелект Гід» Дарія Курдюмова.

Основними спікерами – представниками латвійських вищих навчальних закладів, були визначені пріоритети та стратегії розвитку своїх університетів у міжнародній сфері, презентовані програми навчання на англійській мові для українських здобувачів всіх рівнів – бакалаврату, магістратури та PhD; можливості для науково-педагогічних працівників щодо підвищення кваліфікації та спільних наукових публікацій, проведення зимових та літніх шкіл. Особливо корисною та цікавою була інформація про стипендіальні програми, як державні, так і грантові.

У процесі спілкування із представниками міжнародного відділу Ризького технічного університету Маріте Траніна та міжнародною координаторкою Латвійського Університету Зане Свіляне було обговорено можливість міжнародної співпраці кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» за основним видами діяльності: науковою та академічною мобільністю, публікаційною діяльністю, стажуванням тощо.

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/uchastj-u-osvitnjomu-seminari-v-posoljstvi-latvijsjkoji-respubliki

 

20 жовтня 2021 року Навчально-науковим інститутом менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти НАПН України було проведено засідання круглого столу «Інтернаціоналізація вищої освіти: виклики, досягнення, перспективи», у рамках ХІІІ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті – 2021». 

Організатором виставки виступила компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».      

Учасниками круглого столу були науково-педагогічні працівники ДЗВО «Університет менеджменту освіти, науковці Національної академії педагогічних наук України, експерт напряму Жан Моне та з реєстрації проєктів міжнародної технічної допомоги Національного Еразмус+ офісу  в  Україні, зарубіжні колеги-науковці з педагогічного факультету Пряшівського університету та Католицького університету в Ружомберку (Словацька республіка), представники з Університету імені Яна Длугоша в м. Ченстохова таВищої школи суспільно-природничих наук імені Вінсента Поля в м. Люблін (Республіка Польща).

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/zasidannja-krughlogho-stolu-internacionalizacija-vishhoji-osviti-vikliki-dosjaghnennja-perspektivi

 

15 жовтня 2021 року науково-педагогічними працівниками кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» в рамках роботи 38 Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар'єра – 2021» проведений онлайн майстер-клас за темою: «Формування інформаційної культури у майбутніх керівників організацій та установ».

Основні спікери:

  • Карташов Є.Г., завідувач кафедри, д.держ.упр., професор
  • Ковтун О.А., професор кафедри, к.держ.упр., доцент
  • Бережна Г.В., доцент кафедри, к.е.н., доцент
  • Дубініна О.В., доцент кафедри, к.пед.н., доцент

Модератори заходу:

  • Бережна Г.В., доцент кафедри, к.е.н., доцент
  • Корсакевич С.С., старший викладач кафедри

Мета заходу: співпраця абітурієнтів та їх батьків, здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників, керівників організацій та установ, державних службовців у інформаційному середовищі майбутніх керівників організацій та установ.

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/bude-provedenij-onlajn-majster-klas-formuvannja-informacijnoji-kuljturi-u-majbutnikh-kerivnikiv-orghanizacij-ta-ustanov

 

13 жовтня 2021 року Навчально-науковим інститутом менеджменту та психології в онлайн-режимі, напередодні відзначення Дня захисника та захисниць України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, була проведена зустріч здобувачів вищої освіти, кураторів академічних груп, науково-педагогічних працівників та адміністрації Інституту зі Свириденком Вадимом Васильовичем - військовим фельдшером, солдатом Збройних сил України, учасником АТО, Уповноваженим Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій.

Розпочала зустріч директорка ННІМП Тетяна Рожнова хвилиною мовчання, вшануванням усіх тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої України. 

Вражаюча розповідь Вадима Свириденка, незламний його дух та сила волі доторкнулася до кожного присутнього на зустрічі.

Мета заходу: формування національно-патріотичного виховання здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників, співпраця з бійцями АТО, з пораненими, з тими, хто боронив і боронить кордони нашої незалежної України.

Сайт УМО:http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/vidbulasja-zustrich-zdobuvachiv-vishhoji-osviti-nnimp-iz-uchasnikom-ato-sviridenkom-vv

 

27 вересня 2021 року вийшов з друку навчальний посібник «Управління державним сектором економіки» (Є. Г. Карташов, І. О. Драган, Н. В. Дацій, О. В. Чумак, А. В. Антонов, І. І. Туболець, В. В. Іванюта, О. В. Алейнікова. – Київ: Освіта України, 2021.- 330 с. ISBN 978-617-7993-98-7) за загальною редакцією професора, доктора наук з державного управління, завідувача кафедри публічного управління та проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «УМО» Карташова Є. Г.

Навчальний посібник розрахований  на здобувачів вищої освіти ОПП і ОНП «Публічне управління та адміністрування», а також він буде корисним і для здобувачів інших ОПП.

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/navchaljnij-posibnik-upravlinnja-derzhavnim-sektorom-ekonomiki

 

з 11 вересня по 12 жовтня 2021 року науково-педагогічні працівники ННІМП пройшли міжнародне стажування за програмою підвищення кваліфікації «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід»

Протягом місяця професорка кафедри публічного управління і проектного менеджменту, к.держ.упр., доцентка Ковтун Оксана та професорка кафедри економіки, підприємництва та менеджменту, к.е.н., доцентка Фещенко Олена пройшли міжнародне стажування в рамках підвищення кваліфікації «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» (180 год / 6 кредитів ECTS) за дистанційною формою навчання. Програма міжнародного стажування розроблена фундацією «Зустріч» (Польща) спільно з кафедрою Польсько-Українських Студій Ягеллонського університету (Польща), Луганським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (Україна) та громадською організацією «Соборність» (Україна).

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/naukovo-pedaghoghichni-pracivniki-nnimp-projshli-mizhnarodne-stazhuvannja-za-proghramoju-pidvishhennja-kvalifikaciji-fandrejzingh-ta-orghanizacija-projektnoji-dijaljnosti-v-zakladakh-osviti-jevropejsjkij-dosvid

6 вересня 2021 року в рамках дисципліни «Економічне врядування» ОПП «Публічне управління та адміністрування», була проведена онлайн лекція «Трансформація та реформи громад: досвід Польщі».

Ініціатором гостьової лекції виступила гарант ОПП другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, професорка кафедри публічного управління та проєктного менеджменту ННІМП ДЗВО «УМО», докторка наук з державного управління, професорка Алейнікова О. В.

Лекторами були:

  • Даріуш ПАВЛІЩИ, голова гміни Громадка (Республіка Польща), доктор економічних наук, професор;
  • Марцін КЕСІ, декан Бидгощського університету економіки, доктор економічних наук, почесний професор;
  • Петро ПАЧОСКІ, заступник міського голови, депутат міської ради Єленя Гура, докторант Вроцлавського економічного університету рамках дисципліни «Економічне врядування».

Лекція розрахована була на здобувачів вищої освіти другого (магістерського), третього (освітньо-наукового) рівнів освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» та науково-педагогічних працівників.

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/u-nnimp-dzvo-umo-bulo-provedeno--ghostjovu-onlajn-lekciju-transformacija-ta-reformi-ghromad-dosvid-poljshhi

 

02 серпня 2021 року видано книгу «101 історія успіху, народжена в Україні», яку приурочено 30-річчю незалежності України! «Це історії про харизматичних і мужніх особистостей...» - так написано на перших сторінках книги, і однією з таких особистостей є Євген Григорович Карташов - завідувач кафедри публічного управління і проєктного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, професіонал,  цінні уроки досвіду та компетентності якого сприяють формуванню в здобувачів вищої освіти  лідерських якостей.

Сайт УМО:   http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/mi-sered-101-istoriji-uspikhu-narodzhenoji-v-ukrajini

31 липня 2021 року на сайті Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти розміщено Сертифікат про акредитацію освітньо-наукової програми «Публічне управління та адміністрування» (протокол № 13(56) від 27 липня 2021 року) ДЗВО «Університет менеджменту освіти» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності: 281 «Публічне управління та адміністрування».

Гарантом освітньо-наукової програми є доктор наук з державного управління, професор Алейнікова Олена Володимирівна.

Сайт УМО:   http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/1vidano-sertifikat-pro-akreditaciju-onp-publichne-upravlinnja-ta-administruvannja

 

05 липня 2021 року колектив Навчально-наукового інституту менеджменту та психології  ДЗВО «Університет менеджменту освіти» на підставі Наказу МОНУ «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань» від 29.06.2021 № 735, який опубліковано офіційно на сайті МОНУ 05.07.2021 року, сердечно вітає: завідувача кафедри публічного управління та проєктного менедменту, доктора наук з державного управління Карташова Євгена Григоровича з присвоєнням вченого звання професора.

Сайт УМО:  http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/kolektiv-nnimp-vitaje-kolegh-z-prisudzhennjam-naukovogho-stupenja-i-prisvojennja-vchenogho-zvannja

 

2 липня 2021 року в приміщенні НАПН України відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів здобувачам вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності: 053 «Психологія», освітньо-професійна програма «Психологія», 073 «Менеджмент», освітньо-професійна програма «Менеджмент організацій і адміністрування» (за видами економічної діяльності) та освітньо-професійна програма «Управління проєктами», спеціальності:076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», освітньо-професійна програма  «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»  Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Відкрив свято ректор Кириченко Микола Олексійович, член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України, доктор філософії, професор кафедри філософії і освіти дорослих. У вітальному слові ректор побажав випускникам щасливої долі, професійного та кар’єрного зростання, здолати нові професійні висоти, а також знайти гідне і достойне місце у сучасному суспільстві.

Вітальну промову проголосила і проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків Муранова Наталія Петрівна. Вона висловила думку, що ті знання, які здобули випускники, будуть супроводжувати їх життєвий та професійний шлях, допоможуть в досягненні задуманих цілей та планів, сприятимуть у виборі освіти впродовж життя.

Дирекція Навчально-наукового інституту менеджменту та психології в особі директора, кандидати педагогічних наук, доцента Рожнової Тетяни Євгенівни та заступника директора кандидата економічних наук, доцента Фещенко Олени Леонідівни щиро і сердечно привітали випускників.

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/urochistosti-v-nnimp-dzvo-universitet-menedzhmentu-osviti-napn-ukrajini

 

01 липня 2021 року відповідно до Положення (нова редакція) про рейтингову систему оцінки діяльності науково-педагогічних працівників та структурних підрозділів ДЗВО «Університет менеджменту освіти» (Затверджено Вченою радою ДЗВО«УМО» від 19 грудня 2018 року, протокол № 10) щорічне підведення підсумків діяльності науково-педагогічних працівників ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» здійснюється за рейтинговою системою оцінки. Рейтингова система оцінки діяльності НПП розроблена на підставі Законів України «Про вищу освіту», «Про освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про упорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» (зі змінами), Статуту Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти», затвердженого Президією Національної академії педагогічних наук України від 20 січня 2015 року, протокол № 1-7/1-11.

Креативна сутність освітньої і наукової діяльності педагога здійснюється на підставі якісних критеріїв, які повною мірою відображають рівень  продуктивності праці НПП. Аналізуючи діяльність кафедр ННІМП ДЗВО «УМО» за відповідними критеріями за останні три роки кількісні та якісні показники лише зростають, зокрема: 2018/2019 нр.- 1,53; 2019/2020 н.р.- 1,51; 2020/2021 н.р. - 1,72. Відповідно рейтингові показники кафедр ННІМП ДЗВО «УМО» зросли за останні три роки майже на 12%.

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/viznachennja-rejtinghu-naukovo-pedaghoghichnikh-pracivnikiv--vazhelj-dosjaghnennja-kriterijiv--ocinjuvannja-jakosti-osviti

 

14 червня 2021 року у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України в Zoom відбувся Всеукраїнський День відкритих дверей.

Офіційну частину відкрив проректор з наукової роботи та цифровізації Університету, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Олег Спірін. Особливості вступної кампанії-2021 висвітлила відповідальний секретар приймальної комісії, заступниця директора з навчально-виховної роботи Навчально-наукового інституту менеджменту та психології  ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України Ірина Жукова.

Мета заходу: ознайомлення майбутніх абітурієнтів із життям Університету, напрямами підготовки та спеціальностями навчального закладу.

Сайт УМО:  http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/u-navchaljno-naukovomu-instituti-menedzhmentu-ta-psikhologhiji-vidbuvsja-vseukrajinsjkij-denj-vidkritikh-dverej

 

9-11 червня 2021 р., 17 червня 2021 р. робота постійно діючої науково-практичної студії «Розвиток інформаційно-аналітичної компетентності педагога в умовах трансформації суспільства» (Свідоцтво про реєстрацію авторського права №93490 від 28.10.2019 р. (керівники студії, к.п.н., доцент Дубініна О.В., к.п.н., доцент Бурлаєнко Т. І., ,

Результатом заходу є: формування інформаційних компетентностей педагогічних працівників, безпека здобувачів освіти в Інтернет просторі, , розвиток лідерських якостей майбутніх керівників проєктів, менеджерів.

Сайт УМО:http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/vidbulasja-robota-naukovo-praktichnoji-studiji-rozvitok-informacijno-analitichnoji-kompetentnosti-pedaghogha-v-umovakh-transformacijnikh-zmin-suspiljstva

 

03 червня 2021 року відбулася  Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти»  активно долучився до заходу, так вісім науково-педагогічних працівників були відзначені сертифікатами ХІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2021», а саме:

  1. Лушин П. В., доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології та особистісного розвитку;
  2. Карташов Є. Г., завідувач кафедри публічного управління та проєктного менеджменту, доктора наук з державного управління, доцент;
  3. Бурлаєнко Т. І., кандидатка педагогічних наук, доцентка, завідувачка кафедри економіки, підприємництва та менеджменту.
  4. Алейнікова О. В., докторка наук з державного управління, професорка;
  5. Дубініна О. В., кандидатка педагогічних наук, доцентка
  6. Букорос Т. О., кандидатка політичних наук, доцента;
  7. Ковтун О. А., кандидатка наук з державного управління, доцентка;
  8. Бережна Г. В., кандидатка економічних наук, доцентка.

 Сайт УМО:   http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/nnimp---aktivnij-uchasnik-khii-mizhnarodnoji-vistavki-suchasni-zakladi-osviti--21

 

03 червня 2021 року ДЗВО «Університет менеджменту освіти» у номінації «Розвиток партнерства освіти й бізнесу як стратегічного ресурсу підготовки конкурентоспроможних фахівців» нагороджено золотою медаллю за монографію «Управління конкурентоспроможністю персоналу, робіт та послуг» авторського колективу кафедри економіки підприємництва та менеджменту й кафедри публічного управління і проєктного менеджменту ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Бібліографія роботи: Управління конкурентоспроможністю персоналу, робіт та послуг: теорія, методологія, практика: колективна монографія за заг. ред. д. е. н., професора В. В. Іванової. – Суми: ПФ «Видавництво “Університетська книга”, 2020. – 231 с. О. В. Алейнікова, О. Л. Ануфрієва, Т. І. Бурлаєнко, О. А. Брусєнцева, О. В. Дубініна, В. В. Іванова, А. П. Михайлов, О. В. Мурашко, М. Е. Морозова, О. Г. Постоєва, Л. М. Савчук, О. Л. Фещенко, ISBN 978-966-680-951-6у

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/zolota-medalj-u-nominaciji-rozvitok-partnerstva-osviti-j-biznesu-jak-strateghichnogho-resursu-pidghotovki-konkurentospromozhnikh-fakhivciv-khii-mizhnarodnoji-vistavki-suchasni-zakladi-osviti--2021

 

27 травня 2021 року в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, згідно до Угоди про співпрацю між ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та Університет імені Яна Длугоша в м. Ченстохова (Республіка Польща) від 01.06.2016 року та в рамках програми Європейського Союзу, що підтримує проєкти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді і спорту Erasmus+,  докторка педагогічних наук, професорка, керівничка відділення суспільної роботи,  соціальної роботи та туристики Університету ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща) Маріола МІРОВСЬКА взяла участь в програмі академічної мобільності викладачів.

Сайт УМО:  http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/dlja-zdobuvachiv-vishhoji-osviti-vidbulisja-onlajn-lekciji-doktora-pedaghoghichnikh-nauk-profesora-kerivnika-departamentu-socialjnoji-roboti-ta-publichnogho-zdorovja-universitetu-imeni-jana-dlughosha-v-chenstokhovi-respublika-poljshha-mirovsjkoji-marioli

 

27 травня 2021 року науково-педагогічні працівники Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» взяли активну участь у роботі ХІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2021», зокрема, Тетяна Бурлаєнко, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри економіки підприємництва та менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та Оксана Дубініна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» провели для учасників виставки в дистанційному форматі майстер-клас «Особливості побудови кар’єри в сучасних умовах».

Мета заходу: сформувати правила безпеки в соціальних медіа, визначили шляхи убезпечення себе від стримерів та розкрили особливості впливу патостримінгу на побудову кар’єри.

 Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/nnimp-dzvo-umo----uchasnik-khii-mizhnarodnoji-vistavki-suchasni-zakladi-osviti-2021

26 травня 2021 року  науково-педагогічні працівники Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» к.е.н., доцент Фещенко О.Л. та к.держ.упр., доцент Ковтун О.А. брали участь у IX Міжнародній науково-практичній конференції Monitoring, Modeling and Management of Emergent Economy (М3Е2- 2021).

Ковтун О. брала участь у роботі секції 1 «Mathematical methods, models, informational systems and technologies in economics. Complex cyberphysical systems, synergy, econophysics, economy of agents Deep (Machine) learning to predict emergent economic dynamics. Monitoring, modeling, forecasting and preemption of crisis in socio-economic systems» із доповіддю: «Global migration processes analysis and modelling of migration attractiveness of countries through fuzzy logic» у співавторстві із Л. Кибальник, Г. Данильчук, О. Пурського (Україна), З. Стаховяка (Республіка Польща).

Сайт УМО:  http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/nnimp-dzvo-umo-stav-uchasnikom-ix-mizhnarodnoji-naukovo-praktichnoji-konferenciji-monitoring-modeling-and-management-of-emergent-economy-m3e2--2021

 

25 травня 2021 року за сприяння World Trade Center, проректора з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Муранової Н.П.; директора ННІМП Рожнової Т.Є.; професора кафедри менеджменту освіти та права ЦІПО Супруна В.В., завідувача відділу міжнародного співробітництва Ковтун О.А. відбудеться онлайн лекція Еви-Лотти Шьостедт (англійською мовою із синхронним перекладом), яка презентує свою книгу The Movement of Trust та прочитає лекцію за темою «Бізнес-лідерство та створення глобальної спільноти довіри» (Business leadership and building a global community of trust).

Спікери:

Генрі Штеренберг – президент World Trade Center в Києві.
Олександр Чубатенко – віце-президент з розвитку проєктів World Trade Center в Києві.
Ева-Лотта Шьостедт – засновниця KUNO Leadership Community, член правління таких компаній, як торговий концерн Metro AG (Дюссельдорф), телефонна компанія Elisa Oyj (Гельсінкі) та компанія з продажу нерухомості Tritax EuroBox PLC (Лондон).

Модератори заходу:

Оксана Ковтун – завідувач відділу міжнародного співробітництва;
Святослав Корсакевич – методист кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП.

Синхронний переклад: Людмила Бринь – перекладач відділу міжнародного співробітництва.

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/1vidbudetjsja-lekcija-evi-lotti-shjostedt

 

20 травня 2021 року на честь Дня вишиванки у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» був організований флешмоб.

Мета заходу: висвітлення найкращих українських традицій,  засвідчення приналежності до віковічної української культурної традиції та творчого єднання адміністрації, працівників та здобувачів вищої освіти Університету.

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/fleshmob-na-chestj-dnja-vishivanki-

 

12 травня 2021 року у ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України було проведено профорієнтаційний захід для майбутніх магістрів – День відкритих дверей. Захід було проведено в онлайн форматі на платформі Zoom із одночасною трансляцією на YouTube каналі.

Мета заходу ‑ розкриття перспектив навчання й отримання вищої освіти в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, а також ознайомлення учасників з інструментами, що використовуються в проєктному менеджменті задля ефективного досягнення організаційних і особистих цілей.

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/nnimp-aktivno-doluchivsja-do-orghanizaciji-ta-provedennja--dnja-vidkritikh-dverej-dlja-majbutnikh-maghistrantiv--dzvo-universitet-menedzhmentu-osviti

 

20 квітня 2021 року за ініціативи кафедри публічного управління і проєктного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбулося підписання угоди про співпрацю між Державним закладом вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України та Запорізькою обласною державною адміністрацією, Запорізькою обласною радою.

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/pidpisano-ughodu-pro-spivpracju-z-zaporizjkoju-oblasnoju-derzhavnoju-administracijeju-ta-zaporizjkoju-oblasnoju-radoju

 

01 березня 2019 р., 26 березня 2021 р. за підтримки керівництва Університету та кафедри публічного управління і проектного менеджменту було запроваджено щорічний конкурс на всеукраїнському рівні наукових учнівських проєктів і розробок всеукраїнська «УНІВЕРСІАДА»

Результатом заходу є: популяризація освітніх програм університету та ННІМП, залучення абітурієнтів до навчання в університеті, виявлення обдарованих дітей з метою залучення на навчання, підтримка творчої та талановитої молоді України.

Сайт УМО: http://umo.edu.ua/news/viznacheno-peremozhciv-universiadi-2021

 

16 квітня 2021 року  Навчально-науковим інститутом менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України було проведено І Міжнародну науково-практичну конференцію здобувачів вищої освіти і молодих учених «Наука і молодь – 2021: пріоритетні напрями глобалізаційних змін», на яку зареєструвались 187 учасників. Робочими мовами конференції були: українська, англійська, польська, словацька.

Метою конференції була презентація здобувачами вищої освіти результатів своїх наукових досліджень та обмін практичним досвідом у галузях знань.

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/provedeno-i-mizhnarodnu-naukovo-praktichnu-konferenciju-zdobuvachiv-vishhoji-osviti-i-molodikh-uchenikh-nauka-i-molodj--2021-prioritetni-naprjami-ghlobalizacijnikh-zmin

 

 

Кафедрою публічного управління та проєктного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України був проведений майстер-клас «Управління проєктами від SMART до PMP: інструменти для життя та кар’єри» в рамках програми віртуальної Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – 2021».

З вітальним словом виступила Муранова Н. П., проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків, доктор педагогічних наук, професор; Рожнова Т. Є. директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, кандидат педагогічних наук, доцент; Карташов Є. Г., завідувач кафедри публічного управління та проєктного менеджменту, доктор наук з державного управління, доцент.

На початку майстер-класу Алейнікова О. В., доктор наук з державного управління, професор презентувала для відвідувачів виставки та абітурієнтів діяльність кафедри публічного управління та проєктного менеджменту, її здобутки та досягнення.

Креативно майстер-клас провели: Бережна Г. В., кандидат економічних наук, доцент; Букорос Т. О., кандидат політичних наук, доцент; Ковтун О. А., кандидат наук з державного управління, доцент. Модератор заходу ‑ Корсакевич С. С., методист вищої категорії кафедри.

Мета заходу ‑ розкриття перспектив навчання й отримання вищої освіти в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, а також ознайомлення учасників з інструментами, що використовуються в проєктному менеджменті задля ефективного досягнення організаційних і особистих цілей.

Учасники та гості зустрічі мали змогу познайомитись із практичними інструментами керування управлінськими процесами.

Захід отримав багато позитивних відгуків.

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/1vidbuvsja-majster-klas-v-ramkakh-vistavki-osvita-ta-karjera--2021

 

 

9 квітня 2021 року Навчально-науковий інститут менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти НАПН України став учасником Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – 2021».

У рамках виставки кафедрою педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України був проведений науково-методологічний семінар «Тенденції та проблеми управління закладами освіти: виклики ХХІ століття», на якому було презентовано однойменну монографію.

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/1prezentovano-monoghrafiju-tendenciji-ta-problemi-upravlinnja-zakladami-osviti-vikliki-khkhi-stolittja

 

 

За ініціативи Президента України з лютого 2021 року щотижня проходять тематичні сесії Всеукраїнський Форум Україна 30 (“Ukraine 30”).

Діалог представників влади та суспільства відбувається задля актуалізації критично важливих для української держави питань.

17-19 березня 2021 року на Форумі «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава» розглядалися проблеми МСБ, митні та податкові реформи, програми підтримки в коронакризу та інші. Взяти участь у Форумі в якості запрошеного гостя і представника Запорізької облдержадміністрації, було делеговано професору кафедри публічного управління і проектного менеджменту ДЗВО «Університет менеджменту освіти», гаранту освітньо-наукової програми «Публічне управління та адміністрування», доктору наук з державного управління, професору Олені АЛЕЙНІКОВІЙ. Такі заходи сприяють розширенню зв’язків зі стейкхолдерами – роботодавцями, професіоналами-практиками з галузі, а також  можливості врахування актуальних векторів публічної політики в освітніх програмах галузі «Публічне управління та адміністрування».

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/1uchastj-profesora-oleni-alejnikovoji-u-forumi-ukrajina-30-malij-i-serednij-biznes-ta-derzhava

 

 

За підтримки Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» та в рамках роботи Видавничої групи “Наукові перспективи”, вийшли матеріали VIІ-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні аспекти модернізації науки в Україні: стан, проблеми, тенденції розвитку», яка відбулася дистанційно 07 березня 2021 р., у м. Зальцбург (Австрія). 

Співорганізатор заходу – громадська наукова організація “Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління”. 

Матеріали можна завантажити запосиланням:
http://perspectives.pp.ua/public/site/conferency/conf-7-2021.pdf

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/vijshli-materiali-vii-oji-mizhnarodnoji-naukovo-praktichnoji-konferenciji-suchasni-aspekti-modernizaciji-nauki-v-ukrajini-stan-problemi-tendenciji-rozvitku

 

 

19 лютого 2021 року об 11-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом» відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління, на тему: «Державно-громадська комунікація: становлення та розвиток в Україні» за спеціальністю 25. 00. 01. – теорія та історія державного управління заступника директора ННІМП з навчально-виховної роботи, кандидата наук з державного управління, доцента Жукової Ірини Віталіївни.

Науковий консультант – доктор наук з державного управління, професор, академік Української технологічної академії Козаков Володимир Миколайович, професор кафедри суспільного розвитку і суспільно-владних відносин.

Офіційні опоненти:

  • Доктор наук з державного управління, доцент, Заслужений економіст України Акімов Олександр Олексійович, начальник відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення.
  • Доктор наук з державного управління, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Родченко Лариса Михайлівна,  професор кафедри менеджменту Донбаської державної машинобудівної академії.
  • Доктор наук з державного управління, доцент Руденко Ольга Мстиславівна, професор кафедри публічного управління та менеджменту організацій Національного університету «Чернігівська політехніка». 

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/struktura-institutu/kaf-upravl-proekt/ogoloshennya/kolektiv-kafedri-vitaje--zhukovu-irinu-vitalijivnu--z-uspishnim-zakhistom-disertacijnogho-doslidzhennja

 

 

18 лютого 2021 року відбувся захист дисертації ЦИГАНА Віктора Васильовича на тему «Розвиток державно-приватного партнерства в системі професійної (професійно-технічної) освіти» (затверджена на засіданні Вченої ради ДЗВО «Університет менеджменту освіти» протоколом № 13 від 21 грудня 2016 року за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування») на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»  (Наказ МОН України№ 72 від 20.01.2021 р.). Науковий керівник – професор кафедри публічного управління і проектного менеджменту, доктор наук з державного управління, професор ДІДЕНКО Ніна Григорівна.

Голова ради –  КАРТАШОВ Євген Григорович,  доктор наук з державного управління, доцент, завідувач кафедри публічного управління і проектного менеджменту ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Опоненти:

  • СИЧЕНКО Віктор Володимирович, доктор  наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України, ректор Комунального закладу вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти».
  • ОРЛОВА Наталія Сергіївна, доктор  наук з державного управління, професор, професор кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Рецензенти:

  • АЛЕЙНІКОВА Олена Володимирівна,  доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри публічного управління і проектного менеджменту ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.
  • КОВТУН Оксана Анатоліївна, кандидат наук з державного управління, доцент, доцент кафедри публічного управління і проектного менеджменту ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/2vidbuvsja-zakhist-disertaciji-cighana-viktora-vasiljovicha

 

 

18 лютого 2021 року відбувся захист дисертації МАРУСІНОЇ Лариси Миколаївни на тему «Механізми державного управління системою загальної середньої освіти в умовах децентралізації та реформування освітньої галузі (регіональний аспект)»  (затверджена на засіданні Вченої ради ДЗВО «Університет менеджменту освіти» протоколом № 13 від 21 грудня 2016 року за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування») на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»  (Наказ МОН України№ 72 від 20.01.2021 р.). Науковий керівник – професор кафедри публічного управління і проектного менеджменту, доктор наук з державного управління, професор ДІДЕНКО Ніна Григорівна.

Голова ради –  КАРТАШОВ Євген Григорович,  доктор наук з державного управління, доцент, завідувач кафедри публічного управління і проектного менеджменту ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Опоненти:

  • СИЧЕНКО Віктор Володимирович, доктор  наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України, ректор Комунального закладу вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти».
  • ЛОПУШИНСЬКИЙ Іван Петрович, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету МОН України.

Рецензенти:

  • АЛЕЙНІКОВА Олена Володимирівна,  доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри публічного управління і проектного менеджменту ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.
  • КОВТУН Оксана Анатоліївна, кандидат наук з державного управління, доцент, доцент кафедри публічного управління і проектного менеджменту ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/2vidbuvsja-zakhist-disertaciji-marusinoji-larisi-mikolajivni

 

 

12 лютого 2021 року за підтримки Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університете менеджменту освіти», разом із Central European Education Institute (Братислава, Словаччина), Національним інститутом економічних досліджень (Батумі, Грузія), Батумським навчальним університетом навігації (Батумі, Грузія), Регіональною Академією Менеджменту (Казахстан), громадською науковою організацією «Всеукраїнська Асамблея докторів наук з державного управління» (Київ, Україна), Міжрегіональною академією управління персоналом (Київ, Україна), громадською організацією «Асоціація науковців України» (Київ, Україна), вийшов V-ий том колективної монографії «Сучасні аспекти науки». Монографію видано в рамках роботи видавничої групи «Наукові перспективи». Завантажити монографію

У даному томі монографії Ви познайомитеся із: теоретичним осмисленням оптимальної стратегії взаємодії між  різними структурами, з точки зору ефективного використання психофункціональних особливостей людини, забезпечення психофункціональної повноти системи публічного управління;  розробкою і формулюванням стратегії брендингу (продуктового, корпоративного, або змішаного) в багатопрофільних компаніях у країнах з економікою, що розвивається, або при виході фірм з розвинених країн на ринки; особливостями прав приватної особи у відносинах із публічною адміністрацією та ін.

Також, запрошуємо Вас взяти участь у написанні VІ-го тому колективної монографії «Сучасні аспекти науки». До монографії будуть включені комплексні і ґрунтовні дослідження із різних напрямів науки, обсягом не менше 10 сторінок, у формі розділів монографії, написані українською, російською або англійською мовами. Кількість співавторів не обмежена. Щодо детальної інформації про участь у колективній науковій праці дивіться, будь-ласка, на сайті: http://perspectives.pp.ua/index.php/np/monografy

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/vijshov-v-ij-tom-kolektivnoji-monoghrafiji-suchasni-aspekti-nauki

 

 

11 лютого 2021 року в рамках співпраці з професіоналами-практиками, експертами галузі, стейкголдерами освітньо-наукової/професійної програм підготовки здобувачів вищої освіти «Публічне управління та адміністрування», «Управління проектами» та за ініціативи професора кафедри публічного управління і проектного менеджменту, доктора наук з державного управління, професора Олени АЛЕЙНІКОВОЇ відбулася відкрита zoom – конференція на тему «Підготовка управлінських кадрів в Україні» і громадським діячем, лідером руху за якість і організаційну досконалість в Україні, президентом  Української асоціації досконалості та якості, віце-президентом Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП), головою комісії УСПП з питань якості, сертифікації і конкурентоспроможності Петром КАЛИТОЮ.

У науково-практичному заході взяли участь здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні, педагогічні працівники кафедри публічного управління і проектного менеджменту на чолі із завідувачем кафедри доктором наук з державного управління, доцентом Євгеном КАРТАШОВИМ.

За результатами авторського дослідження було презентовано матеріали щодо проблемних питань розвитку та шляхів удосконалення системного менеджменту. Було наголошено на необхідності призначення центрального органу виконавчої влади, відповідального за розвиток системного менеджменту в Україні в цілому; необхідності усунення на державному рівні плутанини у розумінні поняття «менеджмент», що призвело до помилкового визначення галузей знань та спеціальностей. Автором зазначено, що для усунення відзначених недоліків та покращення ситуації виникає необхідність у терміновій зміні відношення до цієї надзвичайно важливої складової державотворення.

Основною метою авторського дослідження було визначення вузьких місць у сфері системного менеджменту в Україні і привернення уваги уряду, науково-технічної громадськості і бізнесу до ключових проблем у цій сфері та пропозицій щодо їх усунення для забезпечення конкурентоспроможності і сталого розвитку країни.

Висловлюємо щиру подяку шановному Петру Яковичу за співпрацю, надану можливість ознайомлення з матеріалами його авторського дослідження, підвищення рівня та якості знань! Бажаємо подальших творчих успіхів, успішної реалізації планів і нових проєктів!

Всі зацікавлені особи мають можливість ознайомитися зі статтею «СИСТЕМНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ: МОДЕЛІ ТА ПРОБЛЕМИ» (автор – П. Я. Калита).

Статтю розміщено на сторінці кафедри публічного управління і проектного менеджменту разом із формою опитування для отримання зворотнього зв’язку та продовження досліджень:

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/vidbulasja-vidkrita-zustrich-iz-prezidentom-ukrajinsjkoji-asociaciji-doskonalosti-ta-jakosti-kalitoju-petrom-jakovichem

 

 

05 лютого 2021 р., за підтримки Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» та у рамках роботи Видавничої групи "Наукові перспективи", вийшли матеріали VІ-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні аспекти модернізації науки в Україні: стан, проблеми, тенденції розвитку», яка відбудеться дистанційно 07 лютого 2021 р., у м. Варшава (Польща).

Співорганізатор заходу – громадська наукова організація “Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління”.

У матеріалах VI-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні аспекти модернізації науки в Україні» висвітлені: проблемні аспекти комунікативної взаємодії громадянського суспільства та публічної влади; питання визначення основних аспектів з якісного поліпшення процесу надання адміністративних послуг у нашій країні; дослідження ефективності проведення семінарського заняття, що залежить від методичної тактики дій викладача; перспективні напрями формування та розвитку міжнародного гуманітарного права; особливості дослідження рівня та структури професійної захворюваності у працівників сучасного гірничо-металургійного комплексу тощо.

Матеріали будуть актуальними науковцям, громадсько-політичним діячам, студентам, а, також, усім, хто цікавиться розвитком української держави і світовим досвідом реалізації інноваційних процесів.

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/zaproshujemo-do-uchasti-u-vii-ij-mizhnarodnij-naukovo-praktichnij-konferenciji-suchasni-aspekti-modernizaciji-nauki-v-ukrajini-stan-problemi-tendenciji-rozvitku

 

 

29 січня 2021 року, працівники кафедри публічного управління та проектного менеджменту, разом із здобувачами вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ступеня доктора філософії взяли участь у лекції представника Всеукраїнського Інституту розвитку інтелекту (м. Київ, Україна), заступника начальника відділу розвитку інноваційної освіти Андрія Міфтахова на тему: «Особливості управлінського мислення: досвід Південної Кореї» в межах курсу «Комунікативне забезпечення публічного управління та адміністрування». Лекцію проведено в режимі он-лайн на платформі Zoom українською мовою. Дана лекція продовжила традицію організованих зустрічей аспірантів даної освітньо-наукової програми із запрошеними стейкголдерами, за ініціативи  гаранта ОНП «Публічне управління та адміністрування», професора кафедри публічного управління і проектного менеджменту, доктора наук з державного управління, професора Олени Алейнікової. Перша зустріч аспірантів із закордонним викладачем Річардом Беггеттом, громадським діячем з питань Стратегічного розвитку та управління (Форт Уорт, Техас, США) відбулася 06 листопада 2020 р.

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/dlja-zdobuvachiv-vishhoji-osviti-pidghotovki-tretjogho-osvitnjo-naukovogho-rivnja--vidbulasja-lekcija-predstavnika-vseukrajinsjkogho-institutu-rozvitku-intelektu-andrija-miftakhova

 

 

23 грудня 2020 року, за сприяння ННІМП підписано угоду про співпрацю ДЗВО "Університет менеджменту освіти", в особі ректора Миколи Кириченка, та Херсонським національним технічним університетом, в особі ректора Юрія Бардачова.

У рамках угоди, заплановане сприяння: обміну документацією, що стосується освітнього процесу, наукової діяльності, підвищення кваліфікації; обміну студентами, слухачами, аспірантами, науково-педагогічними працівниками; організації та проведенню спільних наукових заходів у галузі державного територіального управління та місцевого самоврядування та ін.

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/za-sprijannja-nnimp-pidpisano-ughodu-pro-spivpracju-dzvo-universitet-menedzhmentu-osviti-ta-khersonsjkim-nacionaljnim-tekhnichnim-universitetom

 

 

06 грудня 2020 року, за підтримки Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» та у рамках роботи Видавничої групи "Наукові перспективи", вийшли матеріали ІV-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні аспекти модернізації науки в Україні: стан, проблеми, тенденції розвитку», яка відбудеться дистанційно 07 грудня 2020 р., у м. Мадрид (Іспанія): http://perspectives.pp.ua/index.php/np/conferences

Співорганізатор заходу – громадська організація “Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління”.

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/vijshli-materiali-iv-oji-mizhnarodnoji-naukovo-praktichnoji-konferenciji-suchasni-aspekti-modernizaciji-nauki-v-ukrajini-stan-problemi-tendenciji-rozvitku

 

 

06 листопада 2020 р., здобувачі вищої освіти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» взяли участь у лекції закордонного викладача Річарда Беггетта, громадського діяча з питань Стратегічниого розвитку та управління (Форт Уорт, Техас) на тему: «Життєздатні організації: Головна перевага» («HEALTHY ORGANIZATIONS: The Ultimate Advantage») в межах курсу «Комунікативне забезпечення публічного управління та адміністрування». Лекція була проведена в режимі он-лайн на платформі Zoom англійською мовою та супроводжувалась перекладом.

Під час даного заходу було розглянуто такі основні питання:

  • концептуальні основи діяльності успішної організації;
  • значення внутрішньої мотивації персоналу до праці для успіху організації, усвідомлення та досягнення працівниками найважливіших цілей організації;
  • проблема визначення та розвитку життєздатності організації;
  • фактори успіху організації.

Особливо цікавою була дискусія учасників лекції щодо цінності та принципів підвищення довіри серед колег колективу організації, основних законів лідерства, сучасних концепцій управління конфліктами в організації.

Всі учасники відзначили актуальність та користь отриманих знать, важливість проведення подібних лекцій для вивчення та використання в науковій роботі та практичній діяльності передового закордонного досвіду щодо вирішення численних проблем організаційного розвитку та підвищення життєздатності організацій.

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/1vidbulasj-lekcija-zakordonnogho-vikladacha-richarda-beghghetta-fort-uort-tekhas

 

 

30 жовтня 2020 р., було проведено ІІ Всеукраїнський науково-методологічний семінар «Позиціонування закладу освіти засобами новітніх технологій менеджменту». Участь у семінарі прийняли здобувачі вищої освіти спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Робота семінару була зосереджена за наступними напрямами:

  • Управлінські процеси в цифровому суспільстві.
  • Організація освітнього процесу в закладах освіти в умовах карантину.
  • Лідерство і організаційна культура в педагогічній і управлінській діяльності.
  • Технології позиціонування закладу освіти в умовах інклюзивного навчання.
  • Новітні технології у науково-методичному супроводі педагога Нової української школи.

По завершенню заходу його учасники отримали іменні сертифікати, а також висловили щире захоплення отриманою інформацією та виявили сподівання на подальшу співпрацю із обміну досвідом та взаємодопомогу між практиками та науковцями.

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/ii-vseukrajinsjkij-naukovo-metodologhichnij-seminar-pozicionuvannja-zakladu-osviti-zasobami-novitnikh-tekhnologhij-menedzhmentu

 

 

27 жовтня 2020 року, відбулася робоча он-лайн зустріч ректора ДЗВО «УМО» М.О. Кириченка, директорки ННІМП О.В. Алейнікової, завідувачки відділу міжнародного співробітництва Ковтун О.А. та запрошеного стейкхолдера - Президента Української асоціації досконалості та якості, Голови Комітету з менеджменту досконалості, конкурентоспроможності та сталого розвитку Громадської ради при Міністерстві економічного розвитку України Калити П.Я. з міжнародним експертом - доктором Г.Х. Райдером з питань участі ДЗВО «Університет менеджменту освіти» у проєкті експертної допомоги SENIOR EXPERTEN SERVICE (SES), Республіка Німеччина.

В ході зустрічі були обговорені перспективи реалізації проєкту щодо експертної допомоги у вирішенні наступних питань:

  • удосконалення організаційно-управлінських методів менеджменту Університету, які відповідають європейським стандартам, з метою підвищення ефективності прийняття та реалізації управлінських рішень;
  • покращення системи управління якістю з метою модернізації мотивації персоналу та поліпшення виконавчої дисципліни.

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/uchastj-dzvo-universitet-menedzhmentu-osviti-u-projekti-ekspertnoji-dopomoghi-senior-experten-service-ses

 

 

25 cерпня 2020 р., підписано Меморандум про співпрацю між Навчально-науковим інститутом менеджменту та психології ДЗВО «Університет  менеджменту освіти», в особі Директора, доктора наук з державного управління, професора Олени Алейнікової та громадською науковою організацією «Всеукраїнська Асамблея докторів наук з державного управління», в особі Президента, доктора наук з державного управління, професора Євгена  Романенка.

У рамках співпраці заплановано вивчення й узагальнення досягнень науки в галузі Публічного управління та адміністрування, сприяння найбільш повному використанню отриманих результатів досліджень в інтересах соціально-економічного та правового розвитку України, а, також, відтворення інтелектуального потенціалу суспільства, обмін знаннями та досвідом для укріплення міжнародного іміджу України.

Громадська наукова організація «Всеукраїнська Асамблея докторів наук з державного управління» є науковою організацією, яка об’єднує, на добровільних засадах, провідних вітчизняних та зарубіжних вчених  і спеціалістів, колом наукових інтересів яких є питання державного управління.

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/pidpisano-memorandum-pro-spivpracju-mizh-navchaljno-naukovim-institutom-menedzhmentu-ta-psikhologhiji-dzvo-umo-ta-ghromadsjkoju-naukovoju-orghanizacijeju-vseukrajinsjka-asambleja-doktoriv-nauk-z-derzhavnogho-upravlinnja

 

 

14 травня 2020 року, відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Наука і молодь - 2020: пріоритетні напрями глобалізаційних змін», яка проходила цього року в новому форматі відеоконференції - режимі on-line. Конференцію організовано та проведено науково-педагогічними працівниками Навчально-наукового інституту менеджменту та  психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» за участю здобувачів вищої освіти і молодих учених. Співорганізатором даного заходу виступила Рада молодих вчених НАПН України за участі  докторантки Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, кандидата психологічних наук Ірини ГУБЕЛАДЗЕ.

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/u-navchaljno-naukovomu-instituti-menedzhmentu-ta-psikhologhiji-vidbulasja-vseukrajinsjka-naukovo-praktichna-konferencija-zdobuvachiv-vishhoji-osviti-i-molodikh-uchenikh-nauka-i-molodj---2020-prioritetni-naprjami-ghlobalizacijnikh-zmin

 

 

22 квітня 2020 р., відбулася постійно діюча Науково-практична студія «Розвиток інформаційно-аналітичної компетентності педагога в умовах трансформаційних змін суспільства». Участь у студії прийняли здобувачі вищої освіти спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

В межах роботи науково-практичної студії було проведено авторський майстер-клас «Методичні засади застосування інноваційних технологій навчання в закладах освіти» (автори: доц. Оксана Володимирівна Дубініна, доц. Тетяна Іванівна Бурлаєнко).

Під час Майстер-класу обговорювалися актуальні питання сьогодення, а саме: було спростовано міфи про освіту, авторами було представлено особливості та перспективи упровадження дуальної форми навчання в Україні. О. В. Дубініною та Т. І. Бурлаєнко була представлена модель сучасного здобувача освіти, авторки зауважили, «…що сьогодні освіта України має готувати активного, творчого, здатного адаптуватися до змін у світі, готового до використання технологій, які ще не винайдені учня».

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/vidbulasja-robota-naukovo-praktichnoji-studiji-rozvitok-informacijno-analitichnoji-kompetentnosti-pedaghogha-v-umovakh-transformacijnikh-zmin-suspiljstva

 

 

16 квітня 2020 р., на кафедрі публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» із застосуванням платформи Zoom відбувся дистанційний попередній захист кваліфікаційних робіт майбутніх випускників магістратури спеціальності «Менеджмент» освітньої програми «Управління проектами». Магістранти продемонстрували достатньо високий рівень якості та готовності своїх кваліфікаційних робіт, що дає підстави робити оптимістичні прогнози в їх успішному захисті. Обидві сесії відбулися за практично повної присутності здобувачів та професорсько-викладацького складу кафедри, зокрема наукових керівників кваліфікаційних робіт. В активній формі спілкування відбувся передзахист дипломних проєктів, що підтвердило набуті здобувачами вищої освіти під час навчання знання та вміння, нові компетентності. Магістранти після проголошення доповідей та демонстрації презентацій відмітили сприятливу атмосферу зібрання, зручний формат відео-конференції та оперативність у вирішення всіх організаційних питань.

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/1zdobuvachi-vishhoji-osviti-drughogho--maghistersjkogho-rivnja--osvitnjoji-proghrami-upravlinnja-proektami-vikhodjatj-na-finishnu-prjamu

 

 

01 квітня 2020 р., відповідно до затвердженого плану роботи ДЗВО «Університет менеджменту освіти», відбулося чергове засідання кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «УМО».

Засідання кафедри відбулося в он-лайн режимі на платформі Zoom.

На порядок денний було винесено такі основні питання:

  • Про організацію роботи кафедри  під час введення обмежувальних заходів.
  • Про результати рубіжного контролю знань здобувачів вищої освіти з навчальних дисциплін кафедри у 2 семестрі 2019– 2020 н.р. та заходи з підвищення успішності навчання.
  • Про стан виконання індивідуальних планів видання навчальних посібників, підручників, монографій.
  • Про підготовку та проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Наука і молодь - 2020».
  • Про підвищення якості освітнього процесу.

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/struktura-institutu/kaf-upravl-proekt/ogoloshennya/vidbulosja-on-lajn-zasidannja-kafedri-publichnogho-upravlinnja-i-proektnogho-menedzhmentu-navchaljno-naukovogho-institutu-menedzhmentu-ta-psikhologhiji-dzvo-universitet-menedzhmentu-osviti

 

 

10 березня 2020 року, Вініченко А. А., старший викладач кафедри публічного управління та проектного менеджменту ННІМП, провела лекцію присвячену Дню народженню видатного українського поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча, гордості нашої нації Тараса Григоровича Шевченка для здобувачів вищої освіти кафедри публічного управління і проектного менеджменту. На лекції присутньою була голова Студентської колегії Чепенко Єлизавета. Тема лекції: "Філософія Тараса Шевченка через життя та творчість". Здобувачі вищої освіти переглянули фільм "Таємниці генія Шевченка" та взяли участь у жвавому обговоренні творчості та життя письменника. Дискутували про те, що у своїх поезіях український геній сформував власну філософську концепцію та програму створення ідеального суспільства, часи, коли, розглядаючи минуле України та свою сучасність, Шевченко творить «філософію трагедії», як філософію прийняття трагедії свого народу за власну, злиття власних помислів та бажань з потребами народу. Творчість Т. Г. Шевченка гідно завершує внесок у розвиток національної самосвідомості,  зроблений кирило-мефодіївцями.

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/1provedeno-lekciju-prisvjachenu-dnju-narodzhennju-vidatnogho-ukrajinsjkogho-poeta-pisjmennika-khudozhnika-ghromadsjkogho-ta-politichnogho-dijacha-tarasa-ghrighorovicha-shevchenka

 

 

06 березня 2020 р., у межах профорієнтаційної діяльності та реалізації науково-практичного проекту кафедр ННІМП ДЗВО «УМО» завідувачем кафедри Тетяною Бурлаєнко та доцентом Оксаною Дубініною було проведено науково-практичну студію з теми « Попередженя булінгу в освітньому середовищі: 7 кроків його покладання» на базі Навчального-наукового центру ПТО НАПН України. Учасники заходу мали можливість ознайомитися з освітніми програми ДЗВО «УМО», здобути нові знання та ознайомитися з методиками щодо попередження булінгу.

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/proveden-nauchno-prakticheskuju-studiju-po-teme-preduprezhden-bullingh-v-obrazovateljnoj-srede-7-shaghov-egho-vozlozhenie

 

 

26 лютого 2020 року, доцент кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП, кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Дубініна провела відкриту лекцію з дисципліни «Вища математика» на тему: «Системи лінійних алгебраїчних рівнянь. Застосування елементів лінійної алгебри в економіці».

Лекція є складовою освітньо-професійної програми з підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності «Менеджмент», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», які навчаються за освітнім рівнем «бакалавр».

На лекції було розглянуто такі питання:

  • Системи лінійних рівнянь;
  • Матричний метод розв’язування системи лінійних рівнянь;
  • Розв’язування систем лінійних рівнянь за формулами Крамера;
  • Розв’язування систем лінійних рівнянь методом Гаусса;
  • Застосування елементів лінійної алгебри в економіці.

Значну увагу під час лекції було приділено проблемі застосування елементів лінійної алгебри в економіці, а саме здобувачами вищої освіти було підготовлено та представлено проект  з вище окресленої проблеми.

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/vidkrita-lekcija-oksani-dubininoji-z-disciplini-vishha-matematika-na-temu-sistemi-linijnikh-alghebrajichnikh-rivnjanj-zastosuvannja-elementiv-linijnoji-alghebri-v-ekonomici

 

 

24 лютого 2020 р., згідно з планом проведення агітаційної і профорієнтаційної роботи  Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП УМО у рамках зустрічей з громадськістю, підприємцями та службовцями органів місцевого самоврядування, учнівською молоддю м. Запоріжжя та області завідувач кафедри публічного управління і проектного менеджменту, доктор наук з державного управління Євген Карташов провів профорієнтаційний захід із учнями Гімназії № 91 м. Запоріжжя. До проведення заходу долучилася здобувачка вищої освіти спеціальності «Менеджмент», освітньої програми «Управління проектами» ННІМП ДЗВО «УМО» Катерина Коломієць.

Представники учнівської молоді Запоріжжя виявили зацікавленість до освітніх програм і навчання в Університеті, а також повідомили про свої освітні потреби та висловили побажання. Кожен учасник заходу отримав інформаційний буклет Університету. Учні та викладачі ознайомилися з перевагами навчання в УМО, переліком спеціальностей та основними напрямками діяльності ДЗВО «УМО». За результатами зустрічі відбувся фітбек - під час зустрічі обговорювались особливості вступної кампанії 2020 р.  Також було узгоджено з керівництвом Ліцею шляхи подальшої співпраці для інформування та залучення абітурієнтів до Університету менеджменту освіти.

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/zaviduvach-kafedri-publichnogho-upravlinnja-i-proektnogho-menedzhmentu-jevghen-kartashov-proviv-proforijentacijnij-zakhid-iz-uchnjami-ghimnaziji--91-m-zaporizhzhja

 

 

19, 20 лютого 2020 р.,  на кафедрі публічного управління і проектного менеджменту відбувся успішний захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 281 – Публічне управління та адміністрування (Групи ДС-17-Г, ДС-18-Г). Усі здобувачі вищої освіти продемонстрували високі професійні якості та прагнення до подальшого самовдосконалення.

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/struktura-institutu/kaf-upravl-proekt/ogoloshennya/1v-navchaljno-naukovomu-instituti-menedzhmentu-ta-psikhologhiji-vidbuvsja-zakhist-maghistersjkikh-robit

 

 

В лютому 2020 року, здобувачі вищої освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології УМО вдруге приймають участь у Програмі академічної мобільності, яка започаткована у 2018 році за ініціативи директорки Навчально-наукового інституту менеджменту та психології О. В. Алейнікової.

Організація навчального процесу за програмою академічної мобільності здійснюється згідно до Угоди про співпрацю між ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та Університет імені Яна Длугоша в м. Ченстохова (Республіка Польща) від 01.06.2016 р.

Сайт УМО:
http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja/1pochatok-navchannja-zdobuvachiv-vishhoji-osviti-dzvo-umo-za-proghramoju-dva-diplomi