УЧАСТЬ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КАФЕДРИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ І ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ННІМП У IІ ФОРУМІ ПРАВОВИХ РЕФОРМ ДЛЯ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА: НОВІ ВИКЛИКИ ТА ДОСЯГНЕННЯ В УМОВАХ ВІЙНИ

УЧАСТЬ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КАФЕДРИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ І ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ННІМП У IІ ФОРУМІ ПРАВОВИХ РЕФОРМ ДЛЯ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА: НОВІ ВИКЛИКИ ТА ДОСЯГНЕННЯ В УМОВАХ ВІЙНИ

15-16 вересня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП к.держ.упр., доцентка Ковтун Оксана та к.е.н., доцентка Бережна Г.В. взяли участь у IІ Форумі правових реформ для громадянського суспільства: нові виклики та досягнення в умовах війни, що був організований командою проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права. Подія припала на другу річницю презентації Карти правових реформ для громадянського суспільства в Україні.

Захід відбувся у комбінованому форматі (онлайн/офлайн). Зокрема, безпосередня (офлайн) участь була організована для спікерів та спікерок, а  офлайн через Youtube-трансляцію. Форум правових реформ для громадянського суспільства проводиться щорічно і є майданчиком для всеукраїнського діалогу щодо прогресу у покращенні правового поля для діяльності організацій громадянського суспільства.

Метою цьогорічного Форуму була презентація та обговорення успіхів, перемог та викликів у втіленні в законодавстві України положень Карти правових реформ для громадянського суспільства за півроку повномасштабного вторгнення, а також напрацювати рекомендацій для громадянського суспільства під час і після війни, формування завдань для відновлення та відбудови України. Форум був присвячений поступу у покращенні правового поля для діяльності організацій громадянського суспільства в умовах повномасштабної війни Росії проти України.

Перший день Форуму (15 вересня) був насичений панельними дискусіями, презентаціями та практичними семінарами, присвяченим адвокаційним кампаніям, покликаним покращити законодавство у сфері волонтерської та гуманітарної діяльності, сфері оподаткування, регулювання діяльності ОГС та забезпечення здійснення фінансового моніторингу.

Спікерами були лідери та лідерки думок з громадського та державного секторів, представників державних органів, народних депутатів, представників бізнесу.

Другий день Форуму (16 вересня) пройшов у форматі активної роботи над вдосконаленням навичок і вмінь волонтерів та активістів, представників організацій, які залучають волонтерів та надають гуманітарну допомогу. Впродовж дня організовано практичну дискусійну панель «Безпекові виклики та рішення для громадських активістів, правозахисників та волонтерів за півроку від початку повномасштабного вторгнення» та низку майстер-класів.

Дякуємо організаторам та спікерам за корисну інформацію, жваву дискусію та активну громадянську позицію!