ОНЛАЙН-ПАНЕЛЬ «ВІЙНА В УКРАЇНІ» В МАССАЧУСЕТСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ЛОУЕЛЛ (США)

17 березня 2022 року професор кафедри публічного управління та проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології д.держ.упр., професор Діденко Ніна Григорівна взяла участь в онлайн-панелі «Війна в Україні» в Массачусетському університеті Лоуелл (США).

Захід був організований Дейною Абделькадер, директором програми з вивчення проблем миру та конфліктів, доцентом кафедри політичних наук Массачусетського університету Лоуелл, науковим співробітником Центру близькосхідних досліджень Гарвардського університету.

В онлайн-панелі брали участь українські та грузинські науковці, американські викладачі і студенти.

Підтримка України, протидія російській агресії, необхідність посилення санкційного тиску на Росію, можливості припинення війни і звільнення всіх українських територій до відновлення територіальної цілісності України – такими були основні теми виступів та дискусій.

Світова наукова спільнота підтримує Україну у визвольній боротьбі і готова до співпраці!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!