НАГОРОДА ЗА  ВОЛОНТЕРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ДОЦЕНТКИ КАФЕДРИ ННІМП БЕРЕЖНОЇ Г.В.

НАГОРОДА ЗА ВОЛОНТЕРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ДОЦЕНТКИ КАФЕДРИ ННІМП БЕРЕЖНОЇ Г.В.

01 червня 2022 року була організована зустріч працівників Служби у справах дітей м. Запоріжжя та волонтерів із представниками Запорізької міської ради, на якій їх привітали із професійним святом та відзначили за сумлінну працю нагородами.

Починаючи із березня 2022 року доцентка кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП, к.е.н., доцентка Галина Бережна працює на терені надання допомоги дітям, що евакуювалися із тимчасово окупованих регіонів України. Її внесок у піклування про кожну дитину, яка залишилась без батьків, або потрапила у складні життєві обставини, у забезпечення таких дітей всім необхідним, організації їх безпечного перебування в місті, було відзначено нагородою Запорізької міської ради.

На сьогодні, на обліку в службі у справах дітей Запорізької міської ради перебуває 548 дітей-сиріт та дітей, що залишились без батьківського піклування. Вони виховуються в родинах опікунів, піклувальників та у прийомних сім’ях. Постійно перебувають на контролі діти, які опинились у складних життєвих обставинах. Нині на обліку перебувають 396 таких дітей. Працівники служби та волонтери  опікуються тим, щоб ці діти були у безпеці та мали все необхідне.

Також з окупованих територій до міста Запоріжжя приїхали 3 дитячих будинки сімейного типу з 24 дітками, 7 прийомних родин, в яких виховуються 11 дітей, а також 12 опікунських родин з 20 дітьми.

Служба у справах дітей не залишає без уваги потреби жодної з родин. Сьогодні 47 дітей-випускників Запорізьких загальноосвітніх шкіл, які виховуються в родинах опікунів, прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, можуть отримати 2000 грн завдяки дії міської програми «Діти Запоріжжя».

Крім того, прийомні та опікунські сім’ї, а також понад 1000 родин з дітьми, які приїхали до Запоріжжя з окупованих територій отримали до Дня захисту дітей продуктові набори від Благодійного фонду BGV.

Дякуємо всім волонтерам за підтримку дітей, які є нашим майбутнім та надією України!!! Крокуємо до Перемоги! Все буде Україна!