НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ННІМП БЕРУТЬ АКТИВНУ УЧАСТЬ У ПІДТРИМНЦІ УЧНІВ, ЯКІ ТИМЧАСОВО ПОКИНУЛИ УКРАЇНУ

НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ННІМП БЕРУТЬ АКТИВНУ УЧАСТЬ У ПІДТРИМНЦІ УЧНІВ, ЯКІ ТИМЧАСОВО ПОКИНУЛИ УКРАЇНУ

Хто такий вчитель? Вчитель ‒ людина, яка навчає інших людей, передає їм певні знання про життя. Китайська мудрість говорить, що «Вчителі відкривають двері. Входиш ти сам». Вчитель – це людина, яка всупереч своїм бажанням має підкоритися іронії долі і передавати набутті свої знання учням та вихованцям протягом власного життя та в тяжкі часи випробування. Професія вчителя одна з найвідповідальніших, оскільки формування світогляду людини та її виховання – на совісті ВЧИТЕЛЯ. Він будує майбутнє країни, тому що від його праці багато в чому залежить різнобічність розвитку молодого покоління, переконання, світогляд, моральні якості, а як відомо нам усім – молодь країни – це майбутнє нації.

Саме тому, у такий не легкий час для нашої країни, кожен український педагог має підтримати своїх учнів та вихованців, передати їм знання заради розвитку нації та майбутнього України!!!

Сьогодні велика кількість дітей змушена була покинути простори рідної України. Багато дітей та їх батьків опинилися у скрутних обставинах. Ми дякуємо нашим колегам з різних країн, зокрема сестрі ‒ Республіці Польща, за підтримку української молоді. Перебуваючи у різних країнах світу, зокрема у Польщі, наші діти мають змогу продовжити навчання, здобути нові знання та розвинути свої компетентності. Сьогодні їм на допомогу прийшли найкращі викладачі країн, в яких вони тимчасово перебувають.

Осторонь не лишаються і викладачі, які змушені були покинути власні домівки і тимчасово стали заручниками безглуздих дій агресора. Так, доцент кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту» Оксана Дубініна бере активну участь у вихованні та навчанні дітей, які тимчасово виїхали до м. Люблін (Республіка Польща).

Сьогодні евакуйовані діти з України мають можливість навчатися у кращих школах міста, наприклад, в економічній школі Веттеров м. Люблін, яка функціонує з 5 серпня 1866 року і посідає 53 місце серед шкіл Республіки Польща (Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów w Lublinie).

Оксана Дубініна активно долучається до освітнього процесу і допомагає українським учням поглибити знання з математики та інших предметів, адаптуватися на теренах школи та міста.

Завдяки активній підтримці державної влади міста Люблін та директора економічної школи Веттеров м. Любліні Marzenna Modrzewska-Michalczyk, 25 березня 2022 р. для дітей з України, які тимчасово навчаються у цій школі, було організовано екскурсію містом, під час якої учні мали можливість ознайомитися з його історією, відвідати Люблінський замок – колишню королівську резиденцію та оборонну споруду, що була побудована у ХІІ столітті, каплицю Святої Трійці, яка є однією з найцінніших пам'яток середньовічної архітектури. Каплиця була побудована королем Казимиром Великим і оздоблена завдяки королю Владиславу Ягайлі у східному стилі. Розпис каплиці було завершено майстром з України Андрієм 10 серпня 1418 року. Каплиця є одним із найдивовижніших місць Європи. Це живий доказ взаємопроникнення Східної і Західної культур, оскільки готичний римо-католицький храм прикрашають зображення отців Східної Церкви.

Під час екскурсії Оксана Дубініна супроводжувала групу учнів з України надаючи їм мовну підтримку.

Дякуючи єдності націй, підтримці та розумінні один одного ми переможемо у важкій боротьбі з агресором. Все буде Україна!