ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

29 Грудня 2022

                Незважаючі на ракетні обстріли, відключення світла, постійні повітряні тривоги 29 грудня 2022 року в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбувся профорієнтаційний захід для майбутніх вступників – Всеукраїнський День відкритих дверей. Зустріч було проведено в онлайн форматі на платформі Zoom із одночасною трансляцією на YouTube каналі.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся Микола Олексійович Кириченко, ректор,  член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України, доктор  філософії, професор кафедри філософії і освіти. У своєму зверненні він презентував Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України окресливши його структуру, перелік спеціальностей, особливості освітньої, наукової, міжнародної діяльності, академічну мобільність здобувачів вищої освіти, можливість навчання за двома спеціальностями, переваги навчання в університеті.

Директор Навчально-науковий інститут менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти», кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Євгенівна Рожнова подякувала всім учасникам за увагу, активність і наполегливість у виборі майбутнього закладу вищої освіти та бажаної професії.

Відповідальний секретар Приймальної комісії, кандидат педагогічних наук, доцент Віра Валентинівна Драгунова презентувала ННІМП ДЗВО «УМО». У своїй презентації спікер відзначила чотири кафедри інституту, що забезпечують високий науково-методичний рівень з використанням новітніх технологій навчання. Відповідальним секретарем   акцентовано увагу на  проєкті Порядку прийому до закладів вищої освіти  в 2023 році, наголошено на зміни у проведенні національного мультипредметного тесту (українська мова, математика, історія України, іноземна мова), ЄВІ та ЄФВВ, висвітлено освітні програми, напрямки підготовки майбутніх вступників, кадровий склад, студентське життя та перспективи працевлаштування, адже надзвичайно важливим у житті кожного майбутнього студента є вибір закладу вищої освіти та професії на все життя.

Сердечно дякуємо всім учасникам за увагу, активність і наполегливість у виборі майбутньої професії.

Запрошуємо на навчання до  ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти»!

Найближчі проєкти для абітурієнтів та учнівської молоді:

  • Всеукраїнський День відкритих дверей:

26 січня 2023 року о 15:00;

23 лютого 2023 року о 15:00;

30 березня 2023 року о 15:00;

27 квітня 2023 року 0 15:00;

25 травня 2023 року о 15:00.

Детальна інформація та реєстрація за посиланням: https://forms.gle/bpvMM3AdMDkMsGki8

Вступники можуть отримати необхідну інформацію на сайті ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України за посиланням: http://umo.edu.ua/applicants

 

Ми у соціальних мережах:

https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA
https://www.facebook.com/umo.edu.ua
https://www.facebook.com/vstupUMO
Instagram: https://instagram.com/university_of_edu_management_

Telegram: https://t.me/dzvoumo

Перегляд Дня відкритих дверей на YouTube каналі:  

 

https://youtu.be/dVmfc-e1I8Q

До нових зустрічей!