ННІМП  - УЧАСНИК ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ННІМП - УЧАСНИК ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

05 травня 2022 року Навчально-науковий інститут менеджменту та психології долучився до проведення Всеукраїнського Дня відкритих дверей  ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, який відбувся  в онлайн форматі на платформі Zoom з одночасною трансляцією на YouTube каналі Університету. На платформі заходу було понад 50 точок підключень вступників-2022 та їх батьків із різних регіонів України.

Відкрила захід проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків, доктор педагогічних наук, професор Наталія Муранова.  У своїй доповіді вона презентувала Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України окресливши його структуру, перелік спеціальностей, особливості освітньої, наукової, міжнародної діяльності, академічну мобільність здобувачів вищої освіти, можливість навчання за двома спеціальностями, переваги навчання в університеті. Спікер відзначила особливості вступної кампанії в 2022 році та вступу до ДЗВО «Університет менеджменту освіти НАПН України, охарактеризувала зміни до Порядку прийому до ЗВО України у воєнний період, затверджених наказом МОН України від 27 .04.2022 р. №392 (зі змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки України від 02 травня 2022 року № 400).

Відповідальний секретар Приймальної комісії, кандидатка педагогічних наук, доцентка Віра Драгунова презентувала зміни до Правил прийому університету, презентувала присутнім підготовку та терміни проведення національного мультипредметного тесту (українська мова, математика, історія України), терміни основної й додаткової сесій, популярні інтернет ресурси для абітурієнтів, надала корисні рекомендації щодо вибору сучасної професії.

Цікавими та пізнавальними для аудиторії були відповіді на запитання, які учасники заздалегіть надіслали до Приймалної комісії УМО.

Директор Навчально-науковий інститут менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти», кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Рожнова подякувала всім учасникам за увагу, активність і наполегливість у виборі майбутнього закладу вищої освіти та бажаної професії.

Запрошуємо на навчання до  ННІМП ДЗВО «»Університет менеджменту освіти!

Найближчі проєкти для абітурієнтів та учнівської молоді:

08 червня 2022 року о 14:30 https://youtu.be/DWosTpQkdho

19 травня 2022 року: https://youtu.be/55YlV-jy9RQ

  • Освітній марафон «Навчання і розвиток у воєнний період» травень-червень 2022 року:
    http://umo.edu.ua/university

Перегляд усіх заходів для молоді доступний на Youtube каналі ДЗВО Університет менеджменту освіти НАПН України за посиланням:
https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA

Запрошуємо усіх бажаючих вступників-2022, батьків, вчителів 
долучитися до профорієнтаційних проєктів ННІМП  ДЗВО Університет менеджменту освіти» НАПН України задля правильного вибору професії, для успішного власного майбутнього!

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

КРОКУЄМО ДО УСПІХУ РАЗОМ!

Контакти: м. Київ, вул. Cічових Стрільців, 52-а, 3 корпус, I поверх, кімн. 1.9.

Тел. 0969715060, Драгунова Віра Валентинівна, відповідальний секретар Приймальної комісії,
dragunowa.v@uem.edu.ua;

0939018855, директор Консультативного центру Приймальної комісіі, Корсакевич Святослав Сергійович,
cviatoslavsergeevych@uem

E-mail: vstupumo@uem.edu.ua
Сайт: http://umo.edu.ua/university

Ми в соціальних мережах, приєднуйтеся:
https://www.facebook.com/umo.edu.ua 
https://www.facebook.com/vstupUMO
Instagram: https://instagram.com/university_of_edu_management_
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA