Відбулася презентація освітніх програм ННІМП ДЗВО « УМО» в Святошинській РДА м. Києва

Відбулася презентація освітніх програм ННІМП ДЗВО « УМО» в Святошинській РДА м. Києва

12 липня 2022 року в Святошинській РДА (просп. Перемоги, 97) відбулась презентація освітніх програм Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти "Університет менеджменту освіти" Національної академії педагогічних наук України (УМО). У заході взяли участь працівники управлінь, відділів, служб, комунальних підприємств, самостійних підрозділів райдержадміністрації.

Презентацію провела Ія Дегтярьова – т.в.о. завідувача кафедри, професор кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, гарант освітньо-професійної програми "Публічне управління та адміністрування". Учасники зібрання були поінформовані про освітні програми цієї  та інших кафедр ННІМП, переваги навчання в УМО.

Після презентації Ія Дегтярьова  провела для працівників райдержадміністрації тренінг на тему: "Креативність на публічній службі". Під час тренінгу проводились інтерактивні вправи з учасниками, вони отримували неординарні завдання та здобули для себе актуальні компетентності з креативності та пошуку інноваційних рішень. Також у ході тренінгу виникало багато запитань, на які присутні отримали вичерпні відповіді та практичні поради.