ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

17 лютого 2022 року Навчально-науковий інститут менеджменту та психології долучився до проведення Всеукраїнського Дня відкритих дверей ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України  спільно з ТОВ «Видавництво Ранок», який відбувся в онлайн форматі на платформі Zoom.

Керівництво Університету, дирекція Інституту, представники Приймальної комісії у своїх презентаціях продемонстрували особливості вступу 2022,особливості проведення ЗНО-2022, освітні програми, напрямки підготовки майбутніх вступників, кадровий склад, студентське життя та перспективи працевлаштування, адже надзвичайно важливим у житті кожного майбутнього студента є вибір закладу вищої освіти та професії на все життя.

До профорієнтаційної роботи Університету долучилися Літвінова Інна Миколаївна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, співавтор Інтерактивних довідників-практикумів із тестами «ЗНО-2022: Українська мова» та «ЗНО-2022: Українська література» та Нелін Євген Петрович, кандидат педагогічних наук, професор, професор кафедри математики ХНПУ імені Г.С. Сковороди, автор підручників з математики.

 Учасники заходу отримали відповіді на всі запитання, подякували працівникам Університету за нагоду і можливість онлайн консультування в умовах карантинних обмежень.

Сердечно дякуємо всім учасникам за увагу, активність і наполегливість у виборі майбутньої професії. І запрошуємо на навчання!

Наступний Всеукраїнський День відкритих дверей відбудеться  21 квітня 2022 року о 14.30. Детальна інформація та реєстрація за посиланням: http://umo.edu.ua/denj-vidkritikh-dverej-21-30

Вступники можуть отримати необхідну інформацію на сайті ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України за посиланням: http://umo.edu.ua/applicants

Ми у соціальних мережах:

https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA
https://www.facebook.com/umo.edu.ua
https://www.facebook.com/vstupUMO
Instagram: https://instagram.com/university_of_edu_management_

Перегляд Дня відкритих дверей на YouTube каналі:
https://youtu.be/w-bOFslaYXs

До нових зустрічей!