У ННІМП ПРОДОВЖИВ РОБОТУ ВІДКРИТИЙ ОСВІТНІЙ МАРАФОН «НАВЧАННЯ І РОЗВИТОК В УМОВАХ ВІЙНИ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!»

У ННІМП ПРОДОВЖИВ РОБОТУ ВІДКРИТИЙ ОСВІТНІЙ МАРАФОН «НАВЧАННЯ І РОЗВИТОК В УМОВАХ ВІЙНИ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!»

03 травня 2022 року на базі Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО " Університет менеджменту освіти" НАПН України продовжив роботу ВІДКРИТИЙ ОСВІТНІЙ МАРАФОН "НАВЧАННЯ І РОЗВИТОК У ВОЄННИЙ ЧАС.  РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!".

Тема заходу: " Публічна політика забезпечення стійкості економіки України в умовах воєнного стану" об'єднала учасників з різних куточків України, зокрема Київ, Житомир, Рівне, Вінниця, Біла Церква, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Івано-Франківськ тощо. До заходу доєдналося понад 30 учасників.

Спікер заходу кандидат наук з державного управління, доцент кафедри публічного управління і проєктного менеджменту ННІМП Володимир Мороз розкрив механізми підтримки українського суспільства, загальні втрати економіки через війну, короткострокові та цільові програми забезпечення внутрішньо переміщених осіб тощо. В процесі дискусії  було визначено необхідність узгодження Стратегії відбудови нової економіки із цілями Сталого розвитку, розробки та реалізації трансформаційних механізмів  відбудови економіки, подолання корупції, стабілізації ринку праці,  модернізації системи освіти.

Повний виступ усіх спікерів доступний на ютуб-каналі ДЗВО                                    " УМО": https://youtu.be/LpU3as_1JyA 

Дякуємо усім, хто долучився до ВІДКРИТОГО ОСВІТНЬОГО МАРАФОНУ!

Запрошуємо всіх охочих долучитися до каманди ННІМП та брати участь у наших подальших заходах, інформація про які розміщується на офіційному сайті: http://umo.edu.ua/university; http://umo.edu.ua/institutes/imp/ogholoshennja;

та соціальних мережах: 

https://www.facebook.com/umo.edu.ua
https://www.facebook.com/vstupUMO
Instagram: https://instagram.com/university_of_edu_management_
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA'

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!