ЗУСТРІЧ У ННІМП З НПП ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ «УНИКНЕННЯ ВРАЖЕННЯ МІНАМИ І ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ. ПОВЕДІНКА ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ У НАДЗВИЧАЙНІЙ СИТУАЦІЇ»

ЗУСТРІЧ У ННІМП З НПП ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ «УНИКНЕННЯ ВРАЖЕННЯ МІНАМИ І ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ. ПОВЕДІНКА ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ У НАДЗВИЧАЙНІЙ СИТУАЦІЇ»

         На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 22 квітня 2022 року № 1-4408-22 «Про просвітницькі заходи з питань уникнення ураження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації» у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» 21 жовтня 2022 року відбулась онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти та працівників інституту із колегами Одеського державного університету внутрішніх справ на тему «Уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами. Поведінка здобувачів освіти у надзвичайній ситуації». Зустріч пройшла в онлайн форматі на платформі ZOOM із одночасною трансляцією на YouTube каналі.

         Розпочала захід  заступник директора з навчально-виховної роботи ННІМП Віра Драгунова хвилиною мовчання, вшануванням усіх тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої України.

Спікери:

Залевська Ірина, - кандидат юридичних наук, доцент кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки, підполковник поліції;

Мосузенко Володимир, - викладач кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки, майор поліції.

         Під час бесіди спікерами заходу проінструктовано здобувачів вищої освіти про поводження з невідомими предметами і пристроями, проінформовано про небезпечні предмети та правила поведінки у разі їх виявлення. Учасники заходу могли бачити приклади різних видів мін, гранат та інших вибухонебезпечних предметів.

         Дякуємо нашим колегам з Одеського державного університету внутрішніх справ за змістовну інформацію, наочний супровід, грунтовну відповідь на запитання!!! Сподіваємось на подальші зустрічі!

Все буде Україна! Разом до перемоги!

Тримаймося! Ми-сильні! Ми-Україна!