ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТУ ГОСТЬОВУ ЛЕКЦІЮ «ПРИРОДА ТА ЕВОЛЮЦІЯ ФЕНОМЕНА АВТОРИТЕТУ : ВІД АНТИЧНОСТІ ДО ПОСТМОДЕРНОЇ СУЧАСНОСТІ»

Українська школа архетипіки, ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, Національна академія статистики, обліку та аудиту запрошують 17 листопада 2023 року о 15:00 на відкриту гостьову лекцію за темою: «Природа та еволюція феномена авторитету: від античності до постмодерної сучасності».

Лектор ‑ Тетяна Новаченко, доктор наук з державного управління, доцент, професор Національної академії статистики, обліку та аудиту.

         

Лекція орієнтована передусім на викладачів, магістрантів та аспірантів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». Водночас вона буде корисною для наукових і науково-педагогічних працівників, а також для усіх, хто цікавиться питаннями розвитку Української держави, чинниками її перемоги у війні з російською федерацією та розкриття потенціалу повоєнної відбудови.

Захід відбудеться онлайн на платформі ZOOM:

http://www.graf21.org.ua/usarch20231117/

Для отримання сертифікату про підвищення кваліфікації від Української школи архетипіки і Паризького центру досліджень сучасності і повсякденності на 0,2 освітні кредити ЄКТС за підписами засновників і керівників французької та української наукових шкіл архетипіки професорів Мішеля Маффесолі та Едуарда Афоніна необхідно зареєструватися за покликанням:

https://docs.google.com/forms/d/1-ppWhiRbB0V_0bvbYUA3hug4yfwjcoPxDpLBWVjRlic/edit