Збірник наукових праць "Вісник післядипломної освіти"
Серія «Соціальні та поведінкові науки»

ISSN
ID 48023

Національна академія педагогічних наук України
Державний вищий навчальний заклад
«Університет менеджменту освіти»

ВІСНИК
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ
ОСВІТИ

Збірник наукових праць

Серія «Соціальні та поведінкові науки»
Свідоцтво про державну реєстрацію: серія КВ № 22085-11985Р від 16 травня 2016 р.

Внесений до переліку наукових фахових видань у галузі
психологічних наук рішенням Атестаційної колегіїї
Міністерства освіти і науки України
від 22 грудня 2016 року № 1604 (додаток 9)
Серія «Соціальні та поведінкові науки»

Київ

ISSN
ID 48023

Ministry of Education and Science of Ukraine
NationalAcademy of Educational Science of Ukraine
State Higher Educational Institution
«University of Educational Management»

Bulletin
ofPostgraduate education

Collection of scientific papers

Series «Social and behavioral sciences»
Registration certificate KV No. 22085-11985Rdated 16.05.2016.

Listed in the list of scientific professional publications
in the field Psychological Sciences Decision of the Appraisal
Board Ministry of Education and Science of Ukraine
Resolution of the Presidium of HAC of Ukraine
№ 1604 of22.12.2016 (dod. № 9)
Series «Social and behavioral sciences»

Kyiv

УДК 378.091.046-021.68: [37.0+159.9] (082)

Головний редактор
В. В. Олійник — доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України.

Заступники головного редактора:
О. М. Отич — доктор педагогічних наук, професор;
Л. М. Сергеєва — доктор педагогічних наук, професор.

Відповідальний секретар:
О. Л. Ануфрієва — кандидат педагогічних наук, доцент.

Редакційна колегія:

Г. М. Бевз, д-р психол. наук, проф.;Н. М. Бібік, д-р пед. наук, проф., дійсний член НАПН України; О. І. Бондарчук, д-р психол. наук, проф.; Н. Ю. Волянюк, д-р психол. наук, проф.; Н. Г. Діденко, д-р наук з держ. управління, проф.; Г. А. Дмитренко, д-р екон. наук, проф.; М. Б. Євтух, д-р пед. наук, проф., дійсний член НАПН України; Л. М. Карамушка, д-р психол. наук, проф., член-кор. НАПН України; М. О. Кириченко, канд. пед. наук, доц., член-кор. Академії наук вищої освіти України; Н. І. Клокар, д-р пед. наук, проф.; П. В. Лушин, д-р психол. наук, проф.;В. І. Маслов, д-р пед. наук, проф.; В. В. Москаленко, д-р філос. наук, проф.; Н. Г. Протасова, д-р пед. наук, проф.; М. І. Романенко, д-р філос. наук, проф.; З. В. Рябова, д-р пед. наук, проф.; О. С. Снісаренко, канд. пед. наук, доц.; Т. М. Сорочан, д-р пед. наук, проф.; В. О. Татенко, д-р психол. наук, проф., член-кор. НАПН України; Г. М. Тимошко, д-р пед. наук, проф.; Н. Г. Торба, канд. психол. наук, доц.; А. Х. Шкляр, д-р пед. наук, проф. (Республіка Білорусь); Анна Випих-Гавроньска, д-р хабілітований, проф. (м. Ченстохова, республіка Польща); Асаф Дагбейи огли Заманов, д-р фіз.-мат. наук, проф. (м. Баку, Республіка Азербайджан); Гражина Ригал, д-р хабілітований, проф. (м. Ченстохова, республіка Польща); Джон Джонсон, д-р наук, проф. Уолденського університету (Walden University), США; Елігіуш Малолепши, д-р хабілітований, проф. (м. Ченстохова, республіка Польща); Зигмунт Бонк, д-р хабілітований, проф. (м. Ченстохова, республіка Польща); Йонас Кевішас, д-р пед. наук, проф. (м. Вільнюс, Литовська республіка); Казімеж Редзінський, д-р хабілітований, проф. (м. Ченстохова, республіка Польща); Кінга Лопот-Джерва, д-р хабілітований, проф. м. Краків, Республіка Польща); Ханна Краузе-Сікорска, д-р філос., проф. (м. Познань, республіка Польща).

Технічний редактор: Я. Васильченко

У збірнику висвітлюються актуальні проблеми сучасної психологічної науки та практики, зокрема, особливу увагу приділено питанням психологічних особливостей післядипломної освіти. Представлено результати дослідження психологічних аспектів становлення й розвитку особистості у різних сферах життєдіяльності, зокрема в освітньому процесі.

для науковців у галузі психології, науково-педагогічних і педагогічних працівників, практичних психологів та студентів-психологів.

Затверджено Вченою радою
ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»