ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТУ ГОСТЬОВУ ЛЕКЦІЮ «ГЛОБАЛЬНЕ ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО: СУТНІСТЬ, ГЕНЕЗА ТА ВПЛИВ НА ДЕРЖАВНУ ПОЛІТИКУ УКРАЇНИ»

Українська школа архетипіки, ДЗВО «Університет менеджменту освіти НАПН України, Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова запрошують 22 грудня 2023 року на 16:00 на відкриту гостьову лекцію «Глобальне громадянське суспільство: сутність, генеза та вплив на державну політику України».

Лектор: Тетяна Бєльська, доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри менеджменту і публічного адміністрування Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Лекція орієнтована передусім на викладачів, магістрантів та аспірантів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». Водночас вона буде корисною для наукових та науково-педагогічних працівників та загалом усіх, хто цікавиться питаннями розвитку Української держави, чинниками її перемоги у війні з російською федерацією та розкриття потенціалу повоєнної відбудови.

Це вже буде третя відкрита лекція із серії лекцій представників Української школи архетипіки (УША), які планується провести у 2023-2024 роках.

Співорганізаторами заходу є УША, зокрема її лідер Едуард Афонін - доктор соціологічних наук, професор, а також кафедра публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Університету менеджменту освіти, зокрема, Ія Дегтярьова - доктор наук з державного управління, професор.

Захід відбудеться онлайн на платформі ZOOM:

http://www.graf21.org.ua/usarch20231222/

Бажаючі отримати сертифікат про підвищення кваліфікації від Української школи архетипіки і Паризького центру досліджень сучасності і повсякденності на 0,2 освітні кредити ЄКТС за підписом професорів М. Маффесолі та Е. Афоніна, мають зареєструватися за покликанням – до початку заходу:

https://docs.google.com/forms/d/1X95Yzdp2glUHZvq9tkcdZkEMYulQuWILITts5dzVrOk/edit