В УМО ВІДБУЛАСЯ ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ОЛЕКСАНДРА МЕЛЬНИЧЕНКА, ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я ТА УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ЗДОРОВ’Я ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

У рамках освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» (освітня компонента «Стратегічне управління та управління змінами») кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України проведена гостьова інтерактивна лекція Олександра Мельниченка, професора кафедри громадського здоров’я та управління охороною здоров’я Харківського національного медичного університету, доктора наук з державного управління, професора.

Тема лекції «Управління змінами на прикладі галузі охорони здоров’я». Здобувачі вищої освіти мали можливість в інтерактивному режимі дізнатися про методологію змін, передумови, особливості проведення, результати і перспективи розвитку галузі охорони здоров’я, у тому числі у післявоєнний період.

На лекцію були запрошені також аспіранти, випускники, науково-педагогічні працівники кафедри публічного управління і проектного менеджменту, які крім проблематики змін в галузі охорони здоров’я, могли познайомитися з авторськими підходами Олександра Анатолійовича до забезпечення стратегічного розвитку галузі охорони здоров’я, а також і викладання навчального матеріалу. Ефективним видався його підхід щодо залучення аудиторії до дискусії шляхом задавання запитань з дуже короткими інтервалами і негайного спільного обговорення відповідей. Це забезпечило високий рівень залученості всіх до дискусії.

Між кафедрою громадського здоров’я та управління охороною здоров’я Харківського національного медичного університету та кафедрою публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Університету менеджменту освіти досягнуто домовленості про подальший розвиток співпраці.

Перегляд лекції можливий на ютуб каналі Університету менеджменту освіти: https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA