НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ННІМП ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МАСОВОМУ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОМУ ЗАХОДІ НА СУМЩИНІ

НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ННІМП ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МАСОВОМУ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОМУ ЗАХОДІ НА СУМЩИНІ

У період з 05 по 09 грудня 2022 р. науково-педагогічні працівники кафедр економіки підприємництва та менеджменту, публічного управління та проєктного менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» об’єдналися задля єдиної мети - підтримати педагогів Сумщини під час військової агресії на Україні. Завідувачка кафедри економіки підприємництва та менеджменту, к.п.н., доц. Тетяна Бурлаєнко, професорка кафедри, к.п.н., доц. Оксана Дубініна, професорка кафедри к.е.н., доц. Оксана Ковтун, доцентка кафедри, к.е.н., доц. Галина Бережна взяли участь у профорієнтаційних заходах на Сумщині. Заходи відбувалися у режимі онлайн з використанням сервісів Goole та платформи Meet. Під час заходів ними було представлено переваги навчання в Університеті, ознайомлено з освітньо-професійними програмами підготовки майбутніх фахівців першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, надано інформацію про програми академічної мобільності, які сьогодні популярні серед молоді та студентства УМО.

Профорієнтаційні заходи було проведено в форматі засідань постійно діючої науково-практичної студії «Розвиток інформаційно-аналітичної компетентності педагога в умовах трансформаційних змін суспільства» (Свідоцтво про реєстрацію авторського права № 93490 від 28.10.2019 р.) (керівники Оксана Дубініна, Тетяна Бурлаєнко).

Заходи розпочалися з проведення тренінгу “Проєктний менеджмент: міст у майбутнє” (авторки проф. Оксана Ковтун, доц. Галина Бережна); майстер-класу “Цифрові інструменти підготовки сучасних фахівців” (проф. Оксана Дубініна, зав.каф., доц. Тетяна Бурлаєнко). Учасники заходу охоче долучалися до виконання творчих завдань, виявили інтерес до освітніх програм ННІМП  ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

У заходах взяло участь близько 45 педагогічних працівників Сумщини, які отримали детальну інформацію від спікерок науково-практичної студії щодо перспектив навчання в ННІМП ДЗВО «УМО» за освітньо-професійними програмами підготовки майбутніх фахівців першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти. Під час заходів було зроблено акцент на унікальність освітньо-професійних програм підготовки майбутніх фахівців, які в свою чергу сприяють якісній підготовці спеціалістів в ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Також, Тетяною Бурлаєнко та Оксаною Дубініною під час тренінгів було представлено сучасні цифрові інструменти підготовки майбутніх фахівців, які будуть якісно сприяти формуванню їх компетентностей. Оксаною Ковтун та Галиною Бережною було визначено та акцентовано увагу учасників на особливостях формування основних компетентностей майбутніх фахівців за умов трансформації суспільства.

 

 

Знаковою подією зазначеного заходу стала одночасна участь ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та учасників від ДНЗ «Сумське ВПУБА» у допомозі дітям-ВПО які постраждали під час агресії росії на Україні і тимчасово проживають в Оболонському районі м. Київа. Даний проєкт реалізується спільно з Оболонською районною Організацією Товариства Червоного Хреста України в м. Києві та ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Дякуємо всім учасникам заходу та керівництву ДНЗ «Сумське ВПУБА». Сподіваємося на подальшу співрацю! Все буде Україна!