зустріч У ННІМП з НПП Одеського державного університету внутрішніх справ «Уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами. Поведінка здобувачів освіти у надзвичайній ситуації»

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 22 квітня 2022 року № 1-4408-22 «Про просвітницькі заходи з питань уникнення ураження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації» у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» 05 травня 2022 року відбулась онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти та працівників інституту із колегами Одеського державного університету внутрішніх справ на тему «Уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами. Поведінка здобувачів освіти у надзвичайній ситуації».

Спікери:

• Залевська Ірина, - кандидат юридичних наук, доцент кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки, підполковник поліції;
  • Мосузенко Володимир,- викладач кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки, майор поліції.

Під час бесіди здобувачів вищої освіти та працівників інституту було проінстуктовано щодо поводження з невідомими предметами і пристроями та проінформовано про небезпечні предмети і правила поведінки, у разі їх виявлення. А також присутні могли бачити приклади різних видів мін, гранат та інших вибухонебезпечних предметів.

На зустрічі були присутні також проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО "УМО" професор Муранова Н. П. та директор ННІМП ДЗВО "УМО" доцент Рожнова Т. Є..

Дякуємо нашим колегам з Одеського державного університету внутрішніх справ за змістовну інформацію, наочний супровід, грунтовну відповідь на запитання!!! Сподіваємось на подальші зустрічі! Все буде Україна!