УЧАСТЬ ПРОФЕСОРКИ КАФЕДРИ КОВТУН ОКСАНИ В ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЇ «ДОСВІД ЄС В РЕАЛІЗАЦІЇ INDUSTRIES 3.0, 4.0, 5.0 I ПРАКТИКА УКРАЇНИ»

25 травня 2022 року професорка кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП, к.держ.упр., доцентка Ковтун Оксана прийняла участь в онлайн-лекції «Досвід ЄС в реалізації Industries 3.0, 4.0, 5.0 i практика України».

Захід був організований Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького, лектором виступав доктор економічних наук,  професор Леонід Мельник, директор НДІ Економіки розвитку МОН і НАН України, завідувач кафедри ЄС Жана Моне в Сумському державному університеті..

В ході лекції було розглянуто особливості Індустрій 3.0, 4.0, 5.0, які розвиваються в умовах промислових революцій.

Що ми з’ясували в ході лекції?

• Еволюційний розвиток Індустрій в умовах промислових революцій;
  • Перехід від «ковбойської» економіки до «економіки космонавтів»;
  • Застосування штучного інтелекту в сучасних умовах;
  • Альтернативи невідновлюваних ресурсів;
  • Ресурсні загрози світу;
  • Трансформація інтернету речей;
  • Особливості п’ятої промислової революції;
  • Практичне застосування технологій блокчейну;
  • EnerNet – технології управління світовими енергетичними ресурсами.

Дякуємо спікеру та всім учасникам заходу!!