ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ І ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ННІМП

5 квітня 2022 року під головуванням завідувача кафедри, доктора наук з державного управління, професора Карташова Є.Г. відбулося онлайн засідання кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університете менеджменту освіти».

Хвилиною мовчання вшановано пам'ять всіх загиблих бійців та мирного населення під час війни.

Присутні науково-педагогічні працівники кафедри обговорили ряд актуальних питань щодо надання освітніх послуг здобувачам вищої освіти та визначили шляхи подальших дій на різних фронтах у період воєнного стану в Україні.

Колективом кафедри затверджені підготовлені матеріали щодо діяльності науково-педагогічних у воєнний період, визначено нашу чітку позицію щодо агресії путніського режиму проти нашої держави та українського народу. Вирішено опублікувати Дайджест на сторінці кафедри сайту ННІМП та соціальних мережах.

Також було обговорено питання організації та проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Публічне управління та адміністрування в умовах війни і в поствоєнний період в Україні», яка запланована на квітень 2022 року.

Наукові керівники здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня ОПП «Публічне управління та адміністрування» та ОПП «Управління проєктами» відзвітували про стан готовності кваліфікаційних робіт, вирішили питання щодо актуальності окремих тем на напрямів дослідження, затвердили внесення змін до Методичних рекомендацій щодо підготовки та написання кваліфікаційних робіт.