ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВІД ННІМП ТА ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» ЛІКАРНЯНОМУ ЗАКЛАДУ МІСТА ЗАПОРІЖЖЯ

Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради та керівництво КНП «Міської лікарні екстренної та швидкої медичної допомоги» Запорізької міської ради висловлює вдячність ректору ДЗВО «Університету менеджменту освіти» Кириченку Миколі Олексійовичу та директорці Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Рожновій Тетяні Євгенівні за допомогу лікарні необхідними виробами медичного призначення!

Такий необхідний благодійний внесок та гуманітарна допомога цінні та своєчасні в складних умовах воєнного стану в нашій країні, адже саме такі вчинки наших організацій, громадян, Людей з великої літери, сприяють подоланню гуманітарної кризи, спричинену наслідками російської агресії в Україні!

Послом доброї волі від ННІМП та університету виступив завідувач кафедри публічного управління і проєктного менеджменту ННІМП ДЗВО «Університету менеджменту освіти» Карташов Євген Григорович, якому керівництво лікарні передало листа та слова вдячності від Головного лікаря КНП «Міської лікарні екстренної та швидкої медичної допомоги» Запорізької міської ради Івченка Дмитра Валерійовича та завідувачки відділенням Балашової Ірини Германівни!

Разом до перемоги! Все буде Україна!!!