ВІДБУВСЯ ЯРМАРОК СУЧАСНИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ МОЛОДІ

19 травня 2022 року Навчально-науковий інститут менеджменту та псиології долучився до проведення ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України спільно з ТОВ «Видавництво Ранок» Ярмарку сучасних професій для молоді, який відбувся в онлайн форматі на платформі Zoom з одночасною трансляцією на YouTube каналі Університету: https://youtu.be/O3UXvf8__aA

Захід охопив понад 80 вступників-2022 та їх батьків зі всіх регіонів України.

Відкрила захід проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків Наталія Муранова,  яка відзначила особливості діяльності Університету, переваги навчання для здобувачів вищої освіти, можливості підготовки до загальнодержавного МПТ, ознайомила з онлайн ресурсами, що допоможуть вступникам отримати вчасно корисну й актуальну інформацію для вступу до закладу вищої освіти.

Відповідальний секретар Приймальної комісії Віра Драгунова  презентувала Навчально-науковий інститут менеджменту та психології  ДЗВО «Університет менеджменту освіти», представила структуру Інституту, особливості освітньої, наукової, міжнародної діяльност, високу кваліфікацію науково-педагогічного складу, переваги навчання для здобувачів вищої освіти.

Родзинкою заходу був майстер-клас на тему: "Атрибути сучасного менеджера» в контексті ОПП кафедри економіки, підприємництва, менеджменту та кафедри публічного управління і проєктного менеджменту ННІМП ДЗВО " УМО" . Проведений  Тетяною Бурлаєнко,  завідувачкою кафедри економіки, підприємництва та менеджменту і Оксаною Дубініною,  доценткою кафедри публічного управління і проєктного менеджменту.

Цікавим та пізнавальним для аудиторії був виступ Тетяни Бурлаєнко. Спікер презентувала поважний склад кафеди, пропоновані освітні програми та актуальні професїі на європейському ринку праці.

Рекомендаціями з вибором фаху, який відповідає інтересам, нахилам і особливостям особистості молодої людини акцентували увагу Оксана Ковтун, професор кафедри публічного управління і проєктного менеджменту та Галина Бережна, доцент кафедри публічного управління і проєктного менеджменту. Виступаючі зорієнтували  увагу учасників заходу  на освітніх програмах кафедри, визначенні пріоритетів та важливості для суспільства.

Підвела підсумки заходу заступник директора з наукової роботи ННІМП Олена Фещенко, яка подякувала учаснкам заходу за активність, високу зацікавленість та пріоритентність у своєму майбітньому виборі.

Сердечно дякуємо нашим партнерам ТОВ «Видавництво Ранок», всім учасникам, хто долучився до обговорення актуальних проблем підготовки до ЗНО, за увагу, активність і наполегливість у виборі майбутньої професії. І запрошуємо  на навчання та профорієнтаційні проєкти, що успішно реалізуються на базі ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України!

Учасників заходу було запрошено на:

Всеукраїнський День відкритих дверей:

08 червня 2022 року о 14:30

Перегляд Ярмарку сучасних професій для молоді доступний за посиланням: https://youtu.be/55YlV-jy9RQ

До нових зустрічей!