НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ННІМП - АКТИВНІ УЧАСНИКИ ІV МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2023»

18 травня 2023 року Тетяна Рожнова, директор ННІМП, кандидат педагогічних наук, доцент виступила на вебінарі «Менеджмент загальної середньої освіти в контексті педагогічного, мережевого та соціального партнерства»,який організовувавала кафедра менеджменту освіти та права Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти», тема – «Підготовка майбутніх керівників закладів освіти в умовах магістратури: проблеми та перспективи».

19 травня 2023 року науково-педагогічні працівники ННІМП були організаторами круглого столу:«Нові формати європейської співпраці в умовах геополітичних змін».

Відкрив захід Микола Кириченко, доктор філософії, доцент, ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти», який наголосив на актуальності теми, яку представлено для обговорення, побажав учасникам плідної роботи.

Модераторами круглого столу виступили: Тетяна Рожнова, директор ННІМП, кандидат педагогічних наук, доцент і Тетяна Бурлаєнко, кандидат педагогічних наук, доцент завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП.

Учасниками заходу були: Володимир Мороз, завідувач кафедрою публічного управління та проєктного менеджменту ННІМП; Оксана Дубініна, кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри публічного управління та проєктного менеджменту ННІМП; Казімеш Пєшхала, ксьондз, доктор наук, професор відділення суспільних наук кафедри загальної педагогіки Католицького Університету імені Іоанна Павла ІІ (м. Люблін, м. Варшава, Республіка Польща);Андрій Боровик, викладач історії Початкової школи № 38 імені Генріка Сенкевича у м. Любліні (Республіка Польща); Ганна Матвєєва, директор Миколаївського ліцею «Академія дитячої творчості»; Ярослава Стемковська,заступник директора з освітньої діяльності Миколаївського ліцею «Академія дитячої творчості»; Ірина Галкович, психолог вищої категорії, психолог-методист, арт-терапевт, ігропрактик, психотерапевт по методу символ драми, сертифікований тренер з трансформації ігор МАК.

Цільова аудиторія: заклади загальної середньої та позашкільної освіти, заклади вищої освіти та інститути післядипломної педагогічної освіти.

Захід пройшов цікаво та на високому професійному рівні.

Все буде Україна!