МІЖНАРОДННИЙ МАЙСТЕР-КЛАС ПАВЛА ЛУШИНА, ДОКТОРА ПСИХОЛОГІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ОСВІТНІХ ФУНДАЦІЙ МОНТКЛЕРСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

19 січня 2024 року відбувся міжнародний майстер-клас «Особливості сучасної допомоги екофасилітатора: швидкість, екологічність, нелінійність і перспективність», на якому були присутні понад 200 психологів, здобувачів вищої освіти, осіб, які цікавляться новітніми тенденціями сучасної психологічної практики.

Ведучий майстер-класу: Павло Лушин, доктор психологічних наук, професор кафедри освітніх фундацій Монтклерського державного університету (США), автор української неклінічної модальності психологічної допомоги «Екопсихологічна фасилітація», засновник авторської Школи екофасилітації, Голова ГО УАЕПД.

Кофасилітаторка: Яна Сухенко, кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри психології та особистісного розвитку ДЗВО «Університет менеджменту освіти», заступнця голови ГО УАЕПД.

Під час майстер-класу професор Павло Лушин ознайомив присутніх із історією розроблення та ствердження в Україні та за її межами екопсихологічної фасилітації ‑ української неклінічної модальності психологічної допомоги, що дозволяє досягати переконливого терапевтичного ефекту упродовж однієї консультації. Жвава дискусія про перспективи психологічної допомоги та колаборації психологів з АІ, по суті стала груповим форсайтом, позначивши безліч новітніх можливостей в осяжній перспективі. Дві консультативні сесії з реальними клієнтами у філігранному виконанні професора Павла Лушина засвідчили швидкість, екологічність, нелінійність і дієвість екофасилітативної психологічної допомоги.

Наступна зустріч з професором Павлом Лушиним запланована і відбудеться 16 лютого 2024 року, реєстрація на неї вже відкрита: https://forms.gle/fDBG5nEZoVfPVxMX6

Запрошуємо, колеги!