Військова підготовка

ВІЙСЬКОВА ПІДГОТОВКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ В  НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ОБОРОНИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ІВАНА ЧЕРНЯХОВСЬКОГО

 

Здобувачі вищої освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» мають можливість навчитись військовій справі за програмою підготовки офіцерів запасу за однією з дванадцяти військово-облікових спеціальностей. .

Вступна кампанія розпочалась із 01 лютого 2023 році. Навчання здійснюється за програмою підготовки офіцерів запасу в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського (далі – НУОУ) за наступними військово-обліковими спеціальностями:

Підготовка здійснюється методом «військового дня» без відриву від основного місця навчання протягом 2-х років.

Також існує підготовка, що здійснюється методом «військового дня» протягом 1 року за однією з двох бойових військово-облікових спеціальностей, а саме:

Здобувачі вищої освіти, які виявили бажання отримати уміння, знання і навички з військової підготовки у 2023 році мають підготувати наступні документи:

 • копію паспорта – 2 шт.;
 • витяг до паспорта (якщо id-карта);
 • копію картки платника податків – 2 шт.;
 • посвідчення про приписку (крім дівчат) – 2 шт. або військовий квиток – 1 шт.;
 • автобіографія підготовлена власноруч;
 • фото 3х4 – 4 шт. (кольорові);
 • погодити заяву у декана про дозвіл на навчання на кафедрі військової підготовки раз на тиждень, тобто методом «військового дня»;
 • отримати довідку з деканату про форму навчання та середній бал успішності за попередні семестри навчання (екз., заліки) – для студентів;
 • копію диплому (завіреного нотаріально або навчальним закладом) не нижче бакалавра та додатку щодо успішності – для інших категорій громадян України;
 • оригінал медичної довідки з військкомату про придатність до навчання на кафедрі військової підготовки (надається після проходження кандидатом на навчання військово-лікарської комісії (ВЛК) у військкоматі за місцем обліку або реєстрації. Саме Відбіркова комісія кафедри військової підготовки НУОУ видає направлення на ВЛК.

Призначається термін вступних іспитів, які складаються з трьох етапів за один день:

 1. Перевірка рівня фізичної підготовки;
 2. Рівень допризовної підготовки;
 3. Психологічний відбір.

Комплексні і практичні заняття відбуваються після першого та другого року навчання, що є перевіркою опанування первинної підготовки.

Навчальний збір є заключним етапом та перевіркою отриманих умінь, знань та навичок.

Дисциплінованість, психологічна стійкість, швидке прийняття рішень в екстремальних ситуаціях, уміння діяти в команді, брати на себе відповідальність, саме цими якостями володіють наші випускники.

Запрошуємо Вас до вступу та навчання!

Саме після закінчення навчання на кафедрі військової підготовки перед здобувачами вищої освіти відкривається можливість разом із дипломом про вищу освіту отримати звання молодшого лейтенанту запасу згідно обраної Вами військово-облікової спеціальності.

Додаткова інформація:044-271-06-88, 063-519-56-17, 044-271-09-72.

Інформація щодо наступних днів відкритих дверей: https://www.facebook.com/kafedraviiskovoyi,

Електронна адреса: kafedraviiskovoyi@ukr.net

 

Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова 2/32, корпус № 76, КПП № 3.