Військова підготовка

20 липня 2021 року НА КАФЕДРІ ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ
ВІДБУДЕТЬСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Згідно з угодою між Державним закладом вищої освіти «Університет менеджменту освіти» та Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського (НУОУ), здобувачам вищої освіти, паралельно з навчанням в ДЗВО «УМО», пропонується  навчання на Кафедрі військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу.

Набір громадян на навчання у 2021 році за програмою підготовки офіцерів запасу в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського (далі – НУОУ) здійснюється за наступними напрямками (спеціальностями):

Набір громадян на навчання у 2021 році в НУОУ сплановано проводити у три етапи:

  • 1 етап: з 01.12.2020 по 31.03.2021 року – етап ознайомлення громадян із правилами відбору на навчання https://nuou.org.ua/osvita/studentam.
  • 2 етап: з 01.02.2021 по 31.03.2021 року – етап подачі документів до відбіркової комісії університету (в тому числі і з використанням електронних ВЕБ-ресурсів), проходження медичного огляду (за направленнями відбіркової комісії), підготовки до вступних іспитів.
  • 3 етап: з 01.04.2021 по 30.08.2021 року – етап проведення конкурсного відбору громадян України на навчання. На цьому етапі існує можливість вибору громадянами (після надання до відбіркової комісії необхідних документів та медичної довідки) дня та місяця здачі вступних іспитів в межах визначеного терміну та Плану відбору.

На навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки залучаються громадяни України чоловічої та жіночої статті, які мають або здобувають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, позитивно характеризуються за місцем навчання або роботи та за результатами військово-лікарських комісій районних (обласних) військкоматів признані придатними до навчання за станом здоров’я.

 

Додаткова інформація: 271-09-78, 271-09-72,
https://nuou.org.ua/osvita/studentam
kafedraviiskovoyi@ukr.net