Гуртожиток

Гуртожиток – це невід`ємна частина Університету менеджменту освіти. Розташований він безпосередньо на території Університету у парковій зоні. Дев`ятиповерхова будівля знаходиться в центрі Києва, в дуже мальовничому місці – біля Покровського монастиря. Золотоверхі дзвіниці виграють у вікнах нашої багатоповерхівки. Затишок і комфорт, який створює ввічливий обслуговуючий персонал, ще більше додає впевненості у завтрашньому дні.

Інфраструктура навколо гуртожитку дуже розвинута. У радіусі одного кілометра можна знайти все, що необхідно для дозвілля та забезпечення життєвих потреб - від супермаркетів та перукарень до кінотеатрів, кафе, ресторанів  і таке інше.  На території Університету біля гуртожитку є місця для парковки авто.

Проблем з пересуванням по місту також не буде, поруч станція метро „Лук’янівська” (15 хв. пішки), зупинки тролейбусів, автобусів та маршрутних таксі (3 хв. пішки).  

В приміщенні гуртожитку блочна система. В блоці двох- і трьохмісні комфортабельні номери. Кімнати обладнані усім необхідним для проживання та навчання.  До послуг студентів холодильник, пральна машина, кухня. В приміщені гуртожитку є кафе, в якому якісно готують різноманітні страви кухонь світу.

 

 

Вартість проживання у гуртожитку

Банківські реквізити для оплати за проживання у гуртожитку

План-пам’ятка про умови, порядок надання місця й поселення до гуртожитку ДЗВО "Університет менеджменту освіти"

Запрошуємо всіх бажаючих.

 Контактний телефон: 099 787 33 78
- Єлизавета Сергіївна Чепенко, завідувач гуртожитку ДЗВО "УМО"