ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ
«УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ»

ЦЕНТР МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ТА ОСВІТИ 

підготовче відділення іноземних громадян 

Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України (Ліцензія Міністерства освіти і науки України, серія АЕ № 636081  від 10.03.2015 р., та Сертифікат про акредитацію РД–IV №1154006) здійснює прийом іноземних громадян на навчання на Підготовче відділення на базі повної середньої освіти за запрошенням Університету на підставі договорів, укладених ДЗВО «УМО» з юридичними та фізичними особами.

Для отримання  Запрошення  на навчання  на Підготовчому відділенні необхідно подати наступні документи:

Запрошення на навчання необхідне для:

 • одержання візи  для громадян країн з візовим режимом в’їзду в Україну;
 • підтвердження мети в'їзду під час проходження паспортного контролю (перевіряється прикордонниками);
 • зарахування до Університету.

Отримати довгострокову візу (тип Д)

Для отримання візи типу Д (D-13) на в'їзд до України громадянам держав з візовим порядком  слід звернутися до найближчого Посольства України (у своїй або в сусідній країні), додавши пакет необхідних документів та оригінал Запрошення на навчання.

Повідомити нас про дату і час приїзду

У міжнародному аеропорту Бориспіль/Київ або Жуляни (м. Київ) Вас зустріне представник ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та доставить до Університету.

Як стати слухачем Підготовчого відділення Університету:

Не пізніше наступного дня після приїзду подати необхідні для вступу документи до дирекції Центру міжнародного співробітництва та освіти .

Для вступу до Університету необхідно подати:

 • оригінал паспортного документу іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства, перекладений українською мовою з нотаріальним засвідченням перекладу;
 • оригінал та завірену копію документа про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ;
 • оригінал та завірену копію додатка до документу про раніше здобутий освітній  рівень, на основі якого здійснюється вступ;
 • 8 фото розміром 4x6 см

Усі документи мають бути засвідчені в країні їх видачі у спосіб, який офіційно застосовується в цій країні для такого засвідчення, та легалізовані або апостильовані відповідною закордонною установою України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

Рішення про прийом іноземного громадянина на навчання набирає чинності після підписання Договору на навчання ректором ДЗВО «УМО».

Іноземний громадянин повинен подати паспорт до Підготовчого відділення для отримання Посвідки на тимчасове проживання в Україні та реєстрації в органах внутрішніх справ. У цей термін він повинен:

 • Підписати Договір (контракт) на навчання та надання освітніх послуг.
 • Сплатити за навчання згідно умов Договору.
 • Отримати направлення та пройти медичне обстеження для поселення в гуртожиток.
 • Здійснити поселення до гуртожитку.

Після підписання Договору на навчання ректором Університету, іноземний громадянин зараховується на Підготовче відділення.

Навчання на підготовчому відділенні здійснюється за вибором іноземних громадян українською або англійською мовою за такими напрямами:

 • інженерно-технічному;
 • медико-біологічному;
 • економічному;
 • гуманітарному.

Тривалість навчання на підготовчому відділенні – 10 місяців.

Річний курс навчання включає два етапи – загальний та спеціалізований.

Впродовж першого етапу (4-5 місяців) вивчається українська/англійська мова, а надалі слухачі розподіляються за обраними напрямами підготовки.

Впродовж другого етапу (5-6 місяців) вивчаються дисципліни в залежності від обраного напряму підготовки.

Слухачі технічного та економічного напрямів проходять підготовку з наукового мовлення відповідного напряму підготовки, а також з основ інформатики, математики, фізики, хімії, креслення, основ економіки, економічної та  соціальної географії світу; слухачі медико-біологічного напряму також проходять підготовку з наукового мовлення та  навчальних дисциплін, необхідних для успішного навчання у медичних вищих навчальних закладах: біології, хімії, фізики, основ інформатики, математики; студенти гуманітарного напряму – з історії, країнознавства, літератури, географії, основ інформатики.

На Підготовчому відділенні працюють висококваліфіковані фахівці, що мають великий досвід роботи з іноземними студентами.

До послуг слухачів бібліотека, читальні зали, комп’ютерні класи.

Академічна група складається з 8-10 осіб, склад групи – інтернаціональний. Викладачі української та англійської мов призначаються кураторами груп, проводять роз’яснювальну та виховну роботу (ознайомлюють іноземних студентів з місцевими умовами комунікації, правилами поведінки та традиціями, відвідують гуртожиток, підтримують зв’язок з батьками своїх студентів різними засобами комунікацій, сприяють більш легкій адаптації іноземних студентів до умов перебування в Україні).

Вивчення української/англійської мови продовжується і в позааудиторний час. Екскурсії по Києву та історичним містам України, відвідування музеїв, театрів, виставкових залів – все це сприяє ефективному оволодінню іноземцями  української мови. 

Випускники підготовчого відділення одержують Свідоцтво про закінчення підготовчого відділення, що дає їм право вступати до будь-якого  закладу вищої освіти України за обраною спеціальністю

Проживання.

Університет розташований у центральному районі міста. Зручне транспортне забезпечення дозволяє за лічені хвилини доїхати до Майдану Незалежності, до центральної вулиці Хрещатик, до кінотеатрів та музеїв, до парків та зон відпочинку у столиці. 

Студентський гуртожиток  знаходиться на території Університету,  має комфортабельні  кімнати готельного класу на 2 особи. До послуг студентів холодильник, пральна машина, кухня. У приміщенні гуртожитку є кафе, в якому готують страви кухонь світу. 

Вартість навчання  на Підготовчому відділенні встановлюється щорічно наказом ректора Університету. Оплата здійснюється у національній валюті України – гривні за увесь термін навчання у повному обсязі 34100 грн. 

Вартість проживання в гуртожитку становить 2100 грн. на місяць за одне місце. Оплата за проживання у гуртожитку здійснюється у гривнях за  увесь термін або за кожний семестр навчання. 

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ!

 

Контактна інформація:

Україна, 04053, Київ
вул. Січових стрільців, 52-А,
корпус 3, поверх 4, кімната 4.6.2.
тел +38(044)481-38-28
Директор Центру, кім. 4.10
+38(044)484-39-75
E-mail: S_hritsay@uem.edu.ua