Мета і завдання

Основна мета діяльності Відділу:

Здійснення координації діяльності регіональних навчальних закладів післядипломної педагогічної освіти в межах ВГО «Консорціум закладів післядипломної педагогічної освіти» та Українського відкритого університету післядипломної освіти.

Основні завдання:

  • Визначення пріоритетних напрямів спільної науково-методичної діяльності закладів післядипломної освіти в контексті збереження і розвитку післядипломної педагогічної освіти як самостійної освітньої галузі.
  • Налагодження спільної науково-методичної діяльності закладів післядипломної педагогічної освіти на рівні теоретичних, психолого-педагогічних, адміністративних, загальнокультурних вимог часу, забезпечення їх чіткої взаємодії і взаємозв’язку на основі запровадження сучасних освітніх, інформаційно-комунікаційних технологій.
  • Розроблення тематики, організація, координація та проведення науково-методичних заходів Консорціуму, УВУПО, Університету в межах компетенції Відділу.
  • Накопичення, систематизація і поширення інформації з питань післядипломної педагогічної освіти, професійного розвитку, науково-методичної діяльності закладів післядипломної педагогічної освіти в межах Консорціуму, УВУПО.