ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО АКЦІЇ ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ

Центральний інститут післядипломної освіти, Український відкритий університет післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України проводять акцію

ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ

Робота закладів освіти в умовах воєнного стану і в повоєнний період потребують трансформації усієї системи роботи, управління, безпекових заходів, організації освітнього процесу, професійного розвитку педагогів.

Мета акції – забезпечити трансформацію професійного розвитку педагогів у процесі підвищення кваліфікації в системі формальної і неформальної післядипломної освіти в умовах воєнного стану.

Пропонуємо педагогам понад 20 актуальних тем вебінарів, які проводять 32 досвідчених, відомих в Україні спікери.

Ми запрошуємо освітян, нескорених війною, долучитися до трансформації професійного розвитку в ім’я перемоги і розвитку держави. Кожна родина, кожен заклад освіти намагаються забезпечити належний рівень освіти для дітей і молоді. Ключ до успіху – професіоналізм педагога.

У час важкого випробування для нашої держави і кожного із нас ми заради майбутнього проводимо підвищення кваліфікації у системі неформальної післядипломної освіти за дистанційною формою навчання. Участь безкоштовна. Сертифікат відповідно до Ліцензії ДЗВО «Університет менеджменту освіти» (наказ МОН України від 15.11.2016 р. №1492 «Про переоформлення ліцензій»)

Обирайте та реєструйтеся на сайті
https://uvu.org.ua/.
https://uvu.org.ua/elektronni-resursy/spetsialni-kursy/
https://uvu.org.ua/ikcodn/

 

Консультації за телефоном

+38 095 536 06 81 (Viber, Telegram)