НАВЧАЛЬНО - МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

 

  


На сьогоднішній день IT-технології є невід'ємною частиною життєдіяльності підприємств та установ усіх напрямків. Стратегію ДНВЗ «Університет менеджменту освіти» спрямовано на постійне поліпшення та розвиток технологічного середовища, яке забезпечує підвищення якості й ефективності освітнього процесу, роблячи його продуктивним, приємним і доступним для співробітників, викладачів і студентів. Університет має розвинені комп'ютерну та Інтернет мережі, комп'ютерні класи, які оснащені сучасною технікою. В аудиторіях встановлено мультимедійне обладнання та аудіо-системи для проведення лекцій, семінарів, конференцій та інших заходів.

Одним із завдань Навчально – методичного центру організації дистанційного навчання є технічна підтримка й забезпечення безперебійної роботи комп’ютерних мереж та обладнання. Висококваліфіковані спеціалісти, які працюють у Центрі, забезпечують реалізацію ІТ-політики, підтримку та розвиток інформаційної системи Університету. Вони проводять методичне та технічне забезпечення інформаційних технологій, локальних мережевих сервісів у галузі інформатизації освіти, наукових досліджень та адміністративного управління Університетом за допомогою WEB-технологій.

Ще одним важливим і основним завданням є методичний супровід, технічна підтримка й удосконалення створеної в Університеті співробітниками Центру системи дистанційного навчання. Дистанційне навчання – це форма навчання з використанням комп’ютерних і телекомунікаційних технологій, які забезпечують інтерактивну взаємодію викладачів зі студентами на різних етапах навчання і самостійну роботу з матеріалами інформаційної мережі. Дистанційне навчання в нашому Університеті надає студентам можливість цілодобового доступу до навчальних матеріалів, навчання в будь-який зручний час, доступність з будь-якої точки світу за наявності мережі Інтернет, можливість поєднувати процес навчання з основною професійною діяльністю, постійну підтримку і консультації викладачів та інші технологічні вирішення для забезпечення ефективного процесу навчання.

Саме тому Навчально–методичний центр організації дистанційного навчання є одним із найважливіших методичних структурних підрозділів Університету, який не тільки забезпечує ефективне функціонування діяльності структурних підрозділів та адміністративного апарату, а й впливає на підвищення рівня освітнього процесу.

мета і завдання

склад

Документація

Контакти

Новини та оголошення Центру