Навчальний ценр інформаційно-цифрових систем та технологій

На сьогоднішній день IT-технології є невід'ємною частиною життєдіяльності підприємств та установ усіх напрямків. Стратегію ДЗВО «Університет менеджменту освіти» спрямовано на постійне поліпшення та розвиток технологічного середовища, яке забезпечує підвищення якості й ефективності освітнього процесу, роблячи його продуктивним, приємним і доступним для співробітників, викладачів і студентів. Університет має розвинені комп'ютерну та Інтернет мережі, комп'ютерні класи, які оснащені сучасною технікою. В аудиторіях встановлено мультимедійне обладнання та аудіо-системи для проведення лекцій, семінарів, конференцій та інших заходів.

Одним із основних завдань Навчального ценру інформаційно-цифрових систем та технологій є технічна підтримка й забезпечення безперебійної роботи комп’ютерних мереж та обладнання. Висококваліфіковані спеціалісти, які працюють у Центрі, забезпечують реалізацію ІТ-політики, підтримку та розвиток інформаційної системи Університету. Вони проводять технічне забезпечення впровадження ІТ-технологій у навчальний процес та адміністративне управління.

Саме тому Навчальний ценр інформаційно-цифрових систем та технологій не тільки забезпечує ефективне функціонування діяльності структурних підрозділів та адміністративного апарату, а й впливає на підвищення рівня освітнього процесу.

мета і завдання

склад

Документація

Контакти