Список літератури до книжкової виставки «Реалізація потенційних можливостей гендерної рівності»

1. Альтернативна доповідь по виконанню Україною конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок : VIII періодична доповідь / За ред. М. М. Скорик ; Київський інститут гендерних досліджень. - Київ, 2017. - 60 с.
  2. Аналітичне дослідження участі жінок у складі робочої сили України : звіт / Е. М. Лібанова, О. В. Макарова, С. Ю. Аксьонова [та ін.] ; НАНУ, Фонд народонаселення ООН в Україні. - Київ, 2012. - 205 с.
  3. Дослідження поширеності насильства щодо дівчат та жінок : інфографіка до публікації / Фонд народонаселення ООН в Україні. - Київ, 2014. - 10 с.
  4. Дослідження, проведені в рамках підготовки восьмої періодичної доповіді про виконання Україною конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок : аналітичний звіт / Фонд народонаселення ООН в Україні. - Київ, 2014. - 105 с.
  5. Економічні наслідки насильства щодо жінок в Україні / Український центр соціальних реформ ; Фонд Народонаселення ООН в Україні. - Київ, 2017. - 101 с.
  6. Економічні наслідки насильства щодо жінок в Україні : інфографіка / Фонд народонаселення ООН в Україні. - Київ, 2017. - 11 с.
  7. Заключні зауваження до восьмої періодичної доповіді України // Конвенція про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок ; CEDAW. - Київ, 2017. - 15 с.
  8. Інфографіка за результатами «Аналітичного дослідження участі жінок у складі робочої сили України» / Фонд народонаселення ООН в Україні. - Київ, 2012. - 15 с.
  9. Каспар Пік. Створюємо світ, де кожна вагітність є бажаною, кожні пологи безпечними і кожна молода людина може реалізувати свій потенціал : звіт досягнень за 2016 рік, Україна / Фонд Народонаселення ООН в Україні. - Київ, 2016. - 22 с.
  10. Комісія з питань гендерної рівності : посібник із впровадження Рекомендації СМ/Rek(2013)1 / Рада Європи. - Київ, 2017. - 50 с.
  11. Конвенція Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами. Стамбул (Туреччина). - Київ, 2011. - 79 с.
  12. Омельянчук Ольга. Повірити у майбутнє / О. Омельянчук, Макс Левін ; Фонд народонаселення ООН в Україні. - Київ, 2017. - 33 с.
  13. Пуджа Кханна, Закарі Кіммель. Конвенція про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок (CEDAW) для молоді / Пуджа Кханна, Закарі Кіммель ; «ООН-Жінки» країн Карибського басейну, Азіатсько-Тихоокеанського регіону. - Київ, 2017. - 18 с.
  14. Развитие посредничества, предлагающего учет гендерных факторов: справочное руководство / Организация по безопасности и сотрудничеству в Европе. - Вена, 2013. - 58 с.
  15. Рекомендації для МЕДІА щодо висвітлення гендерного зумовленого насильства в Україні / ООН Жінки в Україні. - Київ, 2017. - 10 с.
  16. Рекомендації організацій громадянського суспільства / Київський інститут гендерних досліджень. - Київ, 2017. - 9 с.
  17. Рекомендація СМ/REC(2013)1 Комітету міністрів Ради Європи державам-членам щодо гендерної рівності та медіа / Рада Європи. - Київ, 2013. - 8 с.
  18. Цілі Сталого Розвитку: Україна : завдання та індикатори / Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. - Київ, 2015. - 22с.
  19. Minimum Standards for Prevention and Response to Gender-Based Violence in Emergencies / UNFPA. - New York, 2015
  20. Shelter from the storm / The United Nations Population Fund. - Kyiv, 2015. - 136 p.
  21. Situation of older women in Ukraine : analytical report./Ukrainian center for social reforms. - Kyiv, 2014. - 176 p.
  22. The prevalence of vialence against women and girls / Inna Volosevych, Tamila Konoplytska, Tetiana Kostiuchenko. - Kyiv, 2014. - 55 p.