21 ВЕРЕСНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

Міжнародний день миру відзначається щорічно 21 вересня. Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І в 2022 році Україна величезною ціною бореться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни.

Міжнародний день миру був заснований ООН для того, щоб підкреслити важливість миру між усіма країнами і безглуздість воєн.

Раніше свято відзначалося в третій вівторок вересня, оскільки в цей день проводилася щорічна сесія Генеральної Асамблеї ООН. З 2002 року свято відзначається в одну і ту ж дату - 21 вересня.

Студентська молодь Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО" Університет менеджменту освіти" на чолі зі Студентською колегією УМО долучилась до Міжнародного флешмобу в ДЕНЬ МИРУ.

Саме зараз під час агресії рф проти України, ми повинні пам’ятати наскільки український народ – сильний, незалежний і має прекрасні традиції. Це надає нам впевненості у перемозі та сили для подолання всіх труднощів.

Разом до Перемоги!

Ми-сильні!