Паркова зона на території Університету менеджменту освіти є найулюбленішим місцем для спілкування та відпочінку студентів . Тому вони завжди дуже ретельно слідкують за чистотою та благоустроєм території, намагаються зробити її ще кращою.

Відповідно до розпорядження ректора ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України №19-р від 11.04.2016р., а також за ініціативою Студентської колегії та керівництва Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, 14 квітня студентами денної форми навчання було проведено прибирання території Університету. Провівши між академічними групами розподіл об’єму робіт, студенти підмели територію Університету, привели в порядок квіткарі, очистили територію від сміття, пофарбували бордюри та дерева, а також перекопали вільну ділянку і підготували її для засівання газонною травою.

За підсумками проведеної роботи можна зробити висновок, що той запал, та енергія з якою студенти виконували роботу, весняне прибирання території Університету стане для них доброю традицією