відбувся Університетський "Турнір з настільного тенісу 2020" серед викладачів та здобувачів вищої освіти

26 лютого 2020 року за ініціативи ректора ДЗВО "Університет менеджменту освіти" Кириченка М. О. та підтримки Студентської колегії Університету вже вдруге відбувся Університетський "Турнір з настільного тенісу 2020" серед викладачів та здобувачів вищої освіти.

Ректор Університету Кириченко Микола Олексійович урочисто відкрив змагання, побажав гарної гри та перемоги кожному учаснику.

Перед початком турніру головою Студентської колегії Університету Чепенко Єлизветою було проведено жеребкування, в результаті якого для змагання у першому турі було визначено 8 пар. 4 пари з обраних 8 пройшли у 1/4 фіналу, потім — дві у півфінали.

У фіналі змагались Возняк Максим та Черняну Галина, а за 3-є місце - Станкевич Віталій Геннадійович та Алейніков Дмитро Олександрович. Переможцем став студент 1-го курсу спеціальності "Психологія" групи ПБ-19-Д2 Возняк Максим, друге місце посіла студентка 1-го курсу спеціальності "Психологія" групи ПБ-19-Д2 Черняну Галина, а третє почесне місце зайняв помічник ректора Станкевич Віталій Геннадійович.

Ректор вручив подяки всім учасникам та організаторам турніру, а призерів нагородив грамотами та медалями! Вітаємо переможців!!! Дякуємо за активну участь у змаганнях!